Futbol Mizzou niesie ze sobą rozgrywającego Miami Jake’a Garcię

COLUMBIA, Mo. – Pokój rozgrywającego Mizzou jest trochę bardziej zatłoczony. Tygrysy zobowiązały się w piątek do byłego QB Miami Hurricanes Jake’a Garcii, byłego czterogwiazdkowego kandydata, który grał w ośmiu meczach w zeszłym sezonie.

„Jestem bardzo wdzięczny za czas spędzony w Miami i wsparcie rodziny Canes” – napisał Garcia w mediach społecznościowych. „Życzę Cane Nation wszystkiego najlepszego i nie mogę się doczekać wsparcia z daleka. Biorąc to pod uwagę, jestem bardzo wdzięczny za możliwość zostania Tygrysem Mizzou i nie mogę się doczekać rozpoczęcia tej podróży!”

Garcia, który znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce w klasie rekrutacyjnej 2021, zagrał w ośmiu meczach dla Miami w zeszłym sezonie, rzucając na 803 jardy, pięć przyłożeń i cztery przechwyty. We wtorek wszedł na portal transferowy NCAA. Garcia rozpoczął jeden mecz w 2022 roku, rzucając na 125 jardów w wygranym 14-12 meczu Wirginii. Widział również wydłużony czas gry w przegranych z Middle Tennessee State, Duke i Pittsburgh w przeważnie katastrofalnym debiutanckim sezonie trenera Mario Cristobala z Hurricanes. Garcia wykonał 59,1% swoich podań w sezonie. Skończył z minus-75 jardami w biegu. Wystąpił w jednym meczu w 2021 roku, rzucając na 147 jardów i dwa TD przeciwko Central Connecticut State. Ma jeszcze trzy lata ważności.

Ludzie też czytają…

Garcia był niedostępny dla dalszego komentarza.

Portal transferowy został zamknięty w środę, ale szkoły mogą nadal rekrutować zawodników, którzy wcześniej weszli do portalu. W maju portal zostanie ponownie otwarty na tydzień. Gracze, którzy uzyskali już tytuł licencjata, mogą przenieść się w dowolnym momencie.

Wraz z dołączeniem Garcii do programu w tym semestrze, dołącza do powracającego startera Brady’ego Cooka i studenta pierwszego roku Sama Horna na liście. Cook przeszedł operację barku poza sezonem i będzie tęsknił za wiosennymi treningami. Nowicjusz Gabarri Johnson podpisał kontrakt z Mizzou w grudniu i dołączy do zespołu tego lata. Tygrysy niedawno dodały drugą drużynę junior college All-American Dylan Laible.

Garcia został sklasyfikowany jako gracz nr 6 w klasie rekrutacyjnej 2021 i nr 47 w klasyfikacji generalnej. Rivals.com. Pierwotnie zobowiązał się do USC, zanim zobowiązał się do Miami. Pochodzący z Whittier w Kalifornii Garcia uczęszczał do pięciu różnych szkół średnich, dwóch w Kalifornii i trzech w Georgii. Po tym, jak Garcia grał w Narbonne High w Los Angeles w latach 2018-19, stan Kalifornia przełożył sezon licealny podczas pandemii COVID-19, co skłoniło Garcię i jego ojca Randy’ego do przeprowadzki do Georgii, gdzie Garcia zapisał się do Valdosta High. . Był pewien haczyk. Aby Garcia mógł przestrzegać przepisów dotyczących pobytu w stanie Georgia, Randy i jego żona Yvonne, będąc w separacji prawnej, – poinformował wówczas ESPN. Randy Garcia grał jako rozgrywający w Nebrasce w latach 1975-77. Jake Garcia zakończył karierę w szkole średniej, prowadząc Grayson High do mistrzostw stanu Georgia Class 7A 2020, pokonując Horn’s Collins Hill High o tytuł. Horn poprowadził Collinsa Hilla do mistrzostw w 2021 roku.

Trener piłki nożnej Mizzou, Eli Drinkwitz, i nowo zatrudniony koordynator ofensywy, Kirby Moore, rozmawiają o roli Kirby’ego i o tym, co wniesie do drużyny w sobotę, 7 stycznia 2023 r. Film autorstwa Mizzou Network, wykorzystany za zgodą Mizzou Athletics.


Leave a Comment