Futbol z Nebraski Matt Rhule zobowiązał się do wylądowania w Teksasie 2023 WR

Szeroki odbiornik Texas Jeremiasz Karol dostaje Huskera. Perspektywa 2023 z Arlington Martin High School zobowiązała się w poniedziałek do Nebraski.

Zobowiązanie Charlesa daje Huskersom trzy zobowiązania tego samego dnia, w którym on jest dołącza do Texas 2023 TE Ismael Smith Flores i Georgia OL przekazać Jacoba Hooda.

Charles dołącza do Smitha Floresa jako drugie zobowiązanie Huskers z Arlington Martin, gdzie obaj byli trenowani przez trenera z Nebraski Bob Zakład.

To była szybka rekrutacja Karola i Nebraska ponieważ zespół właśnie zaoferował go w zeszłym tygodniu. Matt Rhule uzyskał unikalny pogląd na typ gracza i osobę, którą Charles jest dzięki Wager.

Nebraska był w jego liceum 17 stycznia, gdzie widzieli Charlesa grającego w koszykówkę. Charles mógł nie wiedzieć o tym wchodząc do gry, ale ta gra była bardzo ważna dla jego przyszłości. Po zdobyciu 22 punktów, w tym czterech wsadów, Nebraska widziała wystarczająco dużo. Program zaoferował mu pierwsze stypendium piłkarskie i zaplanował oficjalną wizytę.

>>> ZAMÓWIENIE: Pełny dostęp do wnętrza Nebraski

>>> POWIĄZANE: Analiza wpływu zaangażowania Jeremiaha Charlesa

W swoim pierwszym roku w piłce nożnej Charles złapał 23 podania na 452 jardy i pięć przyłożeń. Pochodzący z Teksasu jest sportowcem uprawiającym trzy dyscypliny, który przez całą karierę w szkole średniej pokazywał swoje umiejętności jako trójskoczek.

Remont odbiornika był priorytetem dla Nebraski poza sezonem. Zespół potrzebował tam więcej liczb, ale także więcej różnych typów graczy w pokoju.

„Odbiornik jest tam, gdzie musimy budować” – powiedział 6 stycznia koordynator ofensywy Marcus Satterfield. „Mamy kilka dobrych odbiorników, po prostu myślę, że musimy zbudować tam pewną głębię i różne typy odbiorników. Nie chcesz, aby wszystkie wyglądały tak samo i były takie same. Potrzebujesz różnych typów ciała. “

Charles jest szóstym Teksańczykiem, który dołączył Klasa rekrutacyjna Huskers 2023. Stan Lone Star był przedmiotem szczególnej uwagi Rhule’a, odkąd objął stanowisko trenera w Nebrasce, a zaangażowanie Charlesa było tego najnowszym przykładem.

Poniedziałkowe zobowiązania Charlesa i Smitha Floresa dają Huskers 25 zobowiązań w klasie 2023, a teraz zajmują 25. miejsce z Kolorado. naród. Nebraska pozostaje na 4. miejscu w Wielkiej Dziesiątce – daleko przed Iowa i za Stanami Ohio, Penn State i Michigan.

Leave a Comment