Galaxy A53 dołącza do swoich starszych kuzynów w aktualizacji za pomocą poprawki bezpieczeństwa ze stycznia 2023 roku

The Galaktyka A53 jest w tej chwili najlepszy telefon Samsung ze średniej półki dostępny na rynku, ale jego producent nie dyskryminuje innych modeli, jeśli chodzi o aktualizacje. To prawdopodobnie powód, dla którego Galaxy A53 5G otrzyma aktualizację tylko razem Poprawka zabezpieczeń ze stycznia 2023 r po niektórzy z jego poprzedników, jak Galaxy A50A52 i A52s 5G.

Ale oczekiwanie na styczniową aktualizację zabezpieczeń dla posiadaczy Galaxy A53 powinno wreszcie dobiec końca. Urządzenie otrzyma nową aktualizację z wersją oprogramowania układowego A536EXXS4BWA4 w niektórych krajach, w tym w Brazylii, Paragwaju i Boliwii, i prawdopodobnie otrzyma tę samą aktualizację na innych rynkach w nadchodzących tygodniach.

Jak wspomniano w tytule, najnowsza aktualizacja Galaxy A53 zawiera poprawkę bezpieczeństwa ze stycznia 2023 r. Niestety to by było na tyle, jeśli chodzi o nowości związane z aktualizacją. Oznacza to, że jeśli po zainstalowaniu Androida 13 nadal występują błędy i problemy, ta aktualizacja prawdopodobnie nie naprawi żadnego z nich (chociaż, szczerze mówiąc, Android 13 i One UI 5.0 były zaskakująco stabilne od pierwszego dnia).

Mimo to, zakładając, że im zależy, wielu właścicieli będzie szczęśliwych, mogąc bezpiecznie zabezpieczyć styczeń przed końcem miesiąca. Jeśli masz Galaxy A53 (numer modelu SM-A536E), powinieneś wybrać telefon Ustawienia » Aktualizacja oprogramowania menu i dotknij przycisku Ściągnij i zainstaluj przycisk.

Alternatywnie możesz pobierz najnowsze oprogramowanie Galaxy A53 dla swojego kraju z naszego archiwum i zainstaluj go w telefonie za pomocą komputera z systemem Windows.

Android 13 to dopiero początek aktualizacji dla Galaxy A53

Kolejną znaczącą aktualizacją dla Galaxy A53 będzie prawdopodobnie One UI 5.1. I od tego czasu Samsung obiecał dla niego cztery aktualizacje systemu operacyjnegopozostały jeszcze trzy główne aktualizacje, a Galaxy A53 jest aż do Androida 16 (i One UI 8, czy jakkolwiek nazywa się wtedy niestandardowe oprogramowanie Samsunga).

A kiedy pojawią się przyszłe aktualizacje systemu operacyjnego Android i One UI, miejmy nadzieję, że Samsung wykona tę samą dokładną pracę, co w przypadku Androida 13 i naprawi wszystkie rażące błędy w pierwszym oprogramowaniu Android 14/15/16 przed udostępnieniem go klientom.

SAMSUNGGalaxy A53 5G

Leave a Comment