Galaxy Z Fold 5 może uzyskać duże ulepszenie aparatu, wbudowane gniazdo S Pen

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2023 r. o 06:04 UTC+01:00

Pojawiły się pikantne wieści na temat nadchodzącego smartfona Samsunga. Nie, to nie nastąpi szybko Galaktyka S23 seria gotowa debiut 1 lutego. Plotki tak mówią Galaxy Z Fold 5który powinien wejść na rynek w drugiej połowie 2023 roku. Według plotek Galaxy Z Fold 5 może mieć główny tylny aparat 108 MP.

Według nowego raportu wietnamskiej publikacji PikselSamsung może porzucić aparat 50 MP na rzecz głównego aparatu 108 MP, który ma obecnie Galaxy S22 Ultra. To z kolei uczyniłoby urządzenie nieco cięższym i waży około 275 gramów (w co trochę trudno uwierzyć). Dla porownania, Galaxy Z Fold 4 waga 263 gramy.

Mówi się, że Galaxy Z Fold 5 ma mieć główny aparat 108 MP i teleobiektyw 64 MP

Ten przyrost wagi jest częściowo spowodowany nowym aparatem 108 MP, o którym krążą plotki. To świetna wiadomość (choć nic konkretnego i tylko plotka), zwłaszcza że składane telefony są często krytykowane za słabą wydajność aparatu. Nie chodzi o to, że są złe, po prostu nie dorównują telefonom klasy premium, ale mają wyższą cenę.

Według plotek Galaxy Z Fold 5 będzie miał nie tylko główny aparat, ale także teleobiektyw. Według doniesień, głównemu snaperowi o rozdzielczości 108 MP towarzyszyć będzie aparat 64 MP z 2-krotnym zoomem optycznym i ultraszerokokątny aparat 12 MP w Galaxy Z Fold 5. Ale te informacje należy traktować z przymrużeniem oka, ponieważ SAMSUNG zaktualizował aparaty Galaxy Z Fold 4 w zeszłym roku. Z doświadczenia firmy wynika, że ​​nie powinniśmy spodziewać się poważnej rewizji aparatu dwa lata z rzędu.

Inne szczegóły dotyczące Galaxy Z Fold 5 obejmują to, że telefon będzie wyposażony w specjalne miejsce na rysik S-Peni wprowadza nowy projekt zawiasów zmniejszyć marszczenie ekranu i niech telefon złoży się całkowicie płasko.

Leave a Comment