Graceland Elvisa Presleya trafia do córek Lisy Marie Presley

NASHVILLE, TN – 05 CZERWCA: Muzyk Lisa Marie Presley pozuje w Wonderwall Portrait Studio na 2013 CMT Music Awards w Bridgestone Arena 5 czerwca 2013 r. w Nashville, Tennessee. (Zdjęcie autorstwa Christophera Polka/Getty Images dla Wonderwall); STANY ZJEDNOCZONE – OKOŁO 1970: Fotografia Elvisa PRESLEYA i MIEJSC i GRACELAND; Dom Elvisa Presleya, Graceland (fot. Mick Hutson/Redferns)

Christopher Polk/Getty dla Wonderwall; Mick Hutson / Redferns

Elvisa Presleya kultowa rezydencja Memphis w Tenn., Gracelandpozostaje w rodzinie Presleyów.

Po śmierci Lisa Marie Presley W czwartek trzy córki Lisy Marie, Riley, Harper i Finley, otrzymają nieruchomość, która jest w zarządzie, jak potwierdza przedstawiciel Graceland w rozmowie z LUDZIAMI.

Dawny dom króla rock and rolla przeszedł na jego jedyną córkę Lisę Marie po jego śmierci w 1977 roku. Jest teraz otwarty. różne wycieczki i noclegi.

Lisa Marie miała dwoje dzieci z małżeństwa Danny’ego Keougha: Riley, 33 i BenzoesWHO zmarł w wyniku samobójstwa W wieku 27 lat w lipcu 2020 r. Ożenił się Michaela Lockwooda w 2006 roku, z którym miała 14-letnie córki bliźniaczki Harper i Finley. Presley i Lockwood rozstali się w 2016 roku ich rozwód został sfinalizowany w 2021 roku.

POWIĄZANY: Lisa Marie Presley, córka Elvisa i Priscilli, zmarła w wieku 54 lat: „Najsilniejsza i najbardziej kochająca kobieta”

Reżyser Elvisa, Baz Luhrmann, składa hołd Lisie Marie Presley po jej śmierci

Reżyser Elvisa, Baz Luhrmann, składa hołd Lisie Marie Presley po jej śmierci

Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic Od lewej: Steve Binder, Harper Vivienne Ann Lockwood, Lisa Marie Presley, Baz Luhrmann, Priscilla Presley, Riley Keough, Austin Butler i Finley Aaron Love Lockwood

Odpowiednio Oficjalna strona Graceland, majątek został pozostawiony Lisie Marie, gdy miała zaledwie dziewięć lat, a trust został oficjalnie rozwiązany w jej 25. urodziny w 1993 r., dając jej pełne prawo własności do domu. Następnie założył Elvis Presley Trust, aby zarządzać majątkiem wraz z matką, Priscilla Presleyi Narodowy Bank Handlowy.

POWIĄZANY: Lisa Marie Presley była spokojna podczas wizyty w Graceland na kilka dni przed śmiercią, mówi przyjaciel David Kessler

W czwartek 12 stycznia była Lisa Marie został przewieziony do szpitala z powodu możliwego zatrzymania akcji serca i zmarł później tego samego dnia w wieku 54 lat. Priscilla potwierdziła LUDZIOM śmierć córki.

MEMPHIS, TN — OKOŁO 1957: Elvis Presley, piosenkarz rock and rolla, spaceruje po swojej posiadłości w Graceland, około 1957 roku.  (Zdjęcie autorstwa archiwów Michaela Ochsa/Getty Images)

MEMPHIS, TN — OKOŁO 1957: Elvis Presley, piosenkarz rock and rolla, spaceruje po swojej posiadłości w Graceland, około 1957 roku. (Zdjęcie autorstwa archiwów Michaela Ochsa/Getty Images)

Archiwum Michaela Ochsa / Getty

„Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka, Lisa Marie” – powiedziała Priscilla w oświadczeniu dla PEOPLE w czwartek wieczorem.

„Była najbardziej namiętną, silną i kochającą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem. Prosimy o prywatność, gdy radzimy sobie z tą głęboką stratą. Dziękujemy za miłość i modlitwy. W tej chwili nie ma dalszych komentarzy”.

POWIĄZANY: Lisa Marie Presley zostaje pochowana w Graceland obok swojego „ukochanego” syna Benjamina

Lisa Marie Presley przybywa na 80. doroczną galę rozdania Złotych Globów w hotelu Beverly Hilton, 10 stycznia 2023 r. w Beverly Hills w Kalifornii.

Lisa Marie Presley przybywa na 80. doroczną galę rozdania Złotych Globów w hotelu Beverly Hilton, 10 stycznia 2023 r. w Beverly Hills w Kalifornii.

Todda Williamsona/NBC/NBC za pośrednictwem Getty

W piątek potwierdzono, że zostanie pochowana w ogrodzie medytacyjnym Graceland obok swojego syna Benjamina.

„Ostateczne miejsce spoczynku Lisy Marie znajduje się w Graceland, obok jej ukochanego syna Bena” – powiedział przedstawiciel jej córki Riley Keough w oświadczeniu dla PEOPLE.

Jest to również miejsce spoczynku Elvisa, matki Elvisa Gladys Presley, ojca Elvisa Vernona Presleya i babci Elvisa Minnie Mae Presley.

Leave a Comment