Graceland trafia do trzech córek Lisy Marie Presley

Graceland jedzie Trzy córki Lisy Marie Presley – tak jak chciał.

Po nim nagłe i tragiczne odejście W zeszłym tygodniu fani zastanawiali się, kto to będzie odziedziczył słynną posiadłość swojego ojca Elvisa Presleya.

Posiadłość w Memphis w stanie Tennessee, która jest w zarządzie, przyniesie korzyści Rileyowi Keoughowi, lat 33, oraz bliźniakom Harper i Finley Lockwoodom, lat 14, z Graceland. potwierdzone w Ludzie w poniedziałek.

Lisa Marie nie tylko dorastała w tym domu, ale tak jest gdzie Elvis zmarł w 1977 roku W wieku 42 lat, kiedy jej córka miała 9 lat.

Graceland została pozostawiona Lisie Marie – jedynemu dziecku króla rock and rolla – jako część jej majątku w funduszu powierniczym, który rozwiązał się w jej 25. urodziny w 1993 roku, kiedy to stała się jedynym właścicielem nieruchomości.

Graceland
Posiadłość w Memphis w stanie Tennessee należała do jego ojca, Elvisa Presleya.
AFP za pośrednictwem Getty Images

Aby jednak kontynuować udane zarządzanie majątkiem, Lisa Marie postanowiła założyć nową spółkę powierniczą – The Elvis Presley Trust – wraz ze swoją matką, 77-letnią Priscillą Presley i National Bank of Commerce.

Przez lata powiernicy postanowili otworzyć Graceland dla publiczności poprzez różne wycieczki i noclegi.

Elvis kupił dom w 1957 roku za 100 000 dolarów. w 2020 r poinformował Rolling Stone jest wart około 500 milionów dolarów.

Graceland
„Graceland zostało mi dane i zawsze będzie moje” – upierała się Lisa Marie w 2013 roku. „A potem trafił do moich dzieci. Nigdy nie zostanie sprzedany”.
Obrazy Getty’ego

Lisa Marie była pewna, że ​​posiadłość pozostanie w rodzinie.

„Graceland zostało mi dane i zawsze będzie moje” – powiedział zażądał w 2013 r. „A potem trafił do moich dzieci. Nigdy nie zostanie sprzedany”.

W poniedziałek rodzina Presleya ogłosiła, że ​​22 stycznia o godzinie 9 rano na trawniku przed Graceland odbędzie się publiczne nabożeństwo upamiętniające piosenkarza i autora tekstów.

Przedstawiciele rodziny powiedzieli wcześniej Page Six, że Lisa Marie dałby spokój tam obok jego ojca i syna, Benjamina Keougha, który zmarł w wyniku samobójstwa w lipcu 2020 w wieku 27 lat.

Graceland
W tym domu nie tylko dorastała Lisa Marie, ale także zmarł Elvis.
czerwone paprocie

Lisa Marie zmarła w czwartek w wieku 54 lat po zatrzymaniu akcji serca w Calabasas w Kalifornii. kodowanie „wiele razy” w West Hills Hospital and Medical Center.

Znawcy powiedzieli nam wyłącznie, że na miejscu zdarzenia nie było żadnych narkotyków.

Lisa Marie dzieliła Rileya i Benjamina z Dannym Keough, z którym była żoną w latach 1988-1994.

Wychowała swoje bliźniaki z Michaelem Lockwoodem, z którym była żoną od 2006 do 2016 roku.

Lisa Marie Presley na rozdaniu Złotych Globów 2023
Lisa Marie zmarła 12 stycznia w wieku 54 lat.
NBC za pośrednictwem Getty Images

Lisa Marie była także żoną Michaela Jacksona w latach 1994-1996 i Nicolasa Cage’a w latach 2002-2004.

Leave a Comment