Gwiazda amerykańskiego pro wrestlingu, Jay Briscoe, zmarł w wieku 38 latCNN

Profesjonalny zapaśnik Jay Briscoe zmarł w wieku 38 lat.

Amerykański świat wrestlingu jest w szoku po śmierci gwiazdy Ring of Honor (ROH), której prawdziwe nazwisko brzmiało Jamin Pugh.

Wiadomość ogłosił Tony Khan, dyrektor generalny All Elite Wrestling i właściciel ROH Świergot.

Napisał: „Niestety, Jamin Pugh zmarł. Znany fanom jako Jay Briscoe, był gwiazdą ROH przez ponad 20 lat, od pierwszego występu do dzisiaj.

„Jay i jego brat Mark zdominowali ROH, panując jako mistrzowie do dziś.

„Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć jego rodzinę.

„Spoczywaj w pokoju Jaminie”.

Oświadczenie w temacie stronie ROH „Z ciężkim sercem opłakujemy tragiczne odejście Jamina Pugha, znanego fanom wrestlingu na całym świecie jako Jay Briscoe. Nasze myśli są z jego rodziną, przyjaciółmi i fanami.

Wiele serwisów wrestlingowych poinformowało, że Pugh zginął we wtorek w wypadku samochodowym w Laurel w stanie Delaware.
CNN stowarzyszony WMDT donosi, że dwie osoby zginęły w katastrofie, powołując się na policję stanową Delaware.

Policja w Delaware tweetował o wypadku, ale nie zidentyfikował zaangażowanych stron. Tweet opublikowany późno we wtorek powiedział: „Laurel Road przy Little Hill Road będzie zamknięta przez dłuższy czas z powodu śmiertelnego wypadku. DSP na miejscu.

CNN zwróciło się do policji stanowej Delaware o komentarz.

Opublikowano dystrykt szkolny Laurel Facebook we wtorek, że będzie zamknięta w środę po incydencie. Napisano w nim: „Z powodu niewyobrażalnej tragedii, która wydarzyła się dziś wieczorem w naszej społeczności, okręg szkolny Laurel zostanie zamknięty jutro, w środę, 18 stycznia 2023 r. Szkoły zostaną ponownie otwarte w czwartek. Proszę, pamiętajcie o rodzinie Pugh w swoich myślach i modlitwach.

Pugh i jego brat Mark, znani jako Dem Boys, byli 12-krotnymi mistrzami ROH World Tag Team.

Leave a Comment