Gwiazda „Real” kupuje dom na Brooklynie za 1,83 miliona dolarów

W prawdziwym życiu Shiv Roy kupił sobie nowe wykopaliska.

Australijska aktorka Sarah Snook rozpoczyna rok w jednej z najbardziej stylowych dzielnic Nowego Jorku. 35-latka, która gra jedyną córkę rodziny Royów w przebojowym serialu HBO, niedawno zrzuciła 1,83 miliona dolarów z mieszkania z dwiema sypialniami w Williamsburgu.

Nominowana do nagrody Emmy celebrytka zakończyła budowę czteropiętrowego, niedawno wybudowanego budynku 5 stycznia, zgodnie z zapisami miejskimi. Crain został po raz pierwszy zgłoszony. Zlokalizowana w pobliżu stacji metra Metropolitan Avenue L, składająca się z ośmiu mieszkań rezydencja ma zostać ukończona w 2022 roku i określa się jako „nowe luksusowe mieszkanie typu butik w modnym Williamsburgu”, zgodnie z biografią StreetEasy.

Symetryczny projekt przeszklonych okien płaskiej fasady z odzyskanej cegły został „zainspirowany przemysłowymi korzeniami dzielnicy”, kontynuuje biografia, dodając, że wszystkie jednostki są „podobne do loftów” i oferują prywatną przestrzeń na zewnątrz.

Zdjęcia wcześniej wymienionych lokali przedstawiają w pełni nowoczesne apartamenty wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD, drewniane podłogi, białe ściany i oświetlenie wewnętrzne.

Chociaż Snook zmienia nabe, nie posuwa się daleko; wcześniej wynajmował na Greenpoincie. Crain zauważyła, że ​​​​to na podwórku tego domu podobno poślubiła australijskiego komika Dave’a Lawsona na weselu w 2021 roku.


Nowe wykopaliska Snookiego w Williamsburgu.
mapy Google

Mieszkanie Sarah Snook w Williamsburgu
Sarah Snook w drugim sezonie serialu HBO „The Next”.
Graeme Hunter/HBO

Podczas gdy sama Snook może być zadowolona ze swojego dość skromnego mieszkania na północnym Brooklynie, jej bohater telewizyjny z pewnością nie byłby.

W nadchodzącym czwartym sezonie serialu Shiv Roy zamieszkuje w apartamencie przy 270 Broadway w Tribeca.

Umieszczony bezpośrednio pod najwyższą jednostką z trofeami Roya, jednostka niedawno trafiła na rynek za 5,99 miliona dolarów i ma ponad 3500 stóp kwadratowych powierzchni, cztery sypialnie, 3,5 łazienki i rozległe widoki na panoramę. Wcześniej informował The Post.

Leave a Comment