Gwiazda ROH, Jay Briscoe, zginął w wypadku samochodowym w wieku 38 lat

Legendarna gwiazda Ring of Honor i mistrz tag team ROH Jay Briscoe (prawdziwe nazwisko Jamin Pugh) niestety minęła away we wtorek wieczorem w wypadku samochodowym.

The Latarnia morska z wiadomościami z brzegu poinformował, że czterech pacjentów zostało uwięzionych w śmiertelnym wypadku. W raporcie odnotowano dwa zgony i „dwóch pacjentów w stanie krytycznym”, z jednym pacjentem opisanym jako „pediatryczny”.

Właściciel ROH, Tony Khan, potwierdził tę informację. WWE NXT również ogłosił śmierć Briscoe podczas pokazu, gdy Vic Joseph złożył kondolencje.

„Niestety, Jamin Pugh zmarł. Znany fanom jako Jay Briscoe, był gwiazdą ROH przez ponad 20 lat, od pierwszego programu do dzisiaj” – powiedział Khan na Twitterze kilka godzin po śmierci Briscoe.

„Jay i jego brat Mark zdominowali ROH, panując do dziś jako mistrzowie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć jego rodzinę.

„Spoczywaj w pokoju Jaminie”.

Pomimo legendarnej kariery trwającej dwie dekady, Jay i Mark Briscoe mieli prawdopodobnie najlepszą passę w ostatnich latach. Briscoes i FTR przepisali historię tag teamu jako kandydaci do Final Battle 2021 Match of the Year. Następnie drużyny rywalizowały w bardzo krwawej i bardzo zabawnej trylogii meczów, której kulminacją był mecz Double Dog Collar o godz. Ostateczna bitwa 2022.

Briscoes od dawna uważani są przez zagorzałych fanów wrestlingu za jeden z najlepszych tag teamów na świecie. Ich profile rosły, gdy AEW i Tony Khan kupili ROH.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak AEW poradzi sobie z Briscoe w mniej niż 24 godziny od AEW Dynamite. W krótkim czasie AEW dostarczyło to, co wielu uważało największy hołd wrestlingowy wszechczasów Aby uczcić życie i dziedzictwo Brodiego Lee (Jon Huber) w 2020 roku. Biorąc pod uwagę bardziej życzliwe podejście Tony’ego Khana do biznesu wrestlingowego, można bezpiecznie założyć, że promocja odpowiednio uhonoruje niesamowitą spuściznę Briscoe w środę wieczorem.

Leave a Comment