Herm Edwards krytykuje Cowboys za dziki tweet Daka Prescotta

Hrabia Herm Edwards jest jednym z tych, którym nie spodobał się tweet Daka Prescotta z Cowboys.

Po 49ers pokonał Cowboys 19-12 w niedzielę Konto The Cowboys na Twitterze rzuciło Prescotta pod autobus, aby dostać się na mecz o mistrzostwo NFC.

„Dak Prescott dwukrotnie oddał piłkę 49ers, przegrywając z niewielką stratą, mecz, który Cowboys mieli szansę wygrać, gdyby nie zadali sobie ponownie ran”, czytamy w relacji.


Herm Edwards skrytykował Cowboys za wyróżnienie Daka Prescotta w tweecie.
ESPN

Dak Prescott rzucił dwa przechwyty w przegranej 19:12 przez Cowboys z Niners w play-offach.
Obrazy Getty’ego

Edwards pojawił się w poniedziałek w programie ESPN „This Just In” i powiedział, że post go zmylił.

„To, co chcę powiedzieć, nie mogę powiedzieć na antenie, ponieważ jestem dobrym katolikiem” – powiedział Edwards. jak donosi Mediaite. „Nie pójdę tam, ale powiem tak; to jest niefortunne. Tak naprawdę jest, gdy myślisz o kimś w organizacji. Masz prawo do swojej opinii, ale to się nazywa zespół.

Edwards, lat 68, ponownie dołączył do ESPN w ostatnich miesiącach po trenowaniu w Arizonie od 2018 roku. Zdiagnozował to jako problem w kulturze kowbojskiej.

„Jeśli zamierzasz wyróżnić pewną osobę, aby powiedzieć, że chcesz ją winić, mnie osobiście, nie wierzę w to” – powiedział Edwards. „Po prostu tego nie robię, nie jestem zbudowany w ten sposób. To trochę problem Dallas Cowboys. To zawsze wina kogoś innego… Pozwól, że obwinię za to jedną osobę, ponieważ nie chodzi o nas jako o piłkę nożną grali wczoraj w piłkę nożną, którą uważam za bardzo dobrą.

Prescott podpisał czteroletni kontrakt o wartości 160 milionów dolarów z Cowboys Poza sezonem 2021. Nawet jeśli są tak skłonni, zespół praktycznie nie byłby w stanie odejść od niego poza sezonem, ponieważ jego umowa obejmuje prawie 90 milionów dolarów w 2023 roku.

Leave a Comment