Hilaria Baldwin oszukana za używanie fałszywego akcentu, aby odwrócić uwagę prasy od Aleca

Hilaria Baldwin pojawiła się na kawie w sobotę rano po tym, jak została skrytykowana w mediach społecznościowych za używanie swojego „fałszywego” hiszpańskiego akcentu, aby odwrócić uwagę dziennikarzy w piątek, więc jej mąż Alec. mógł uciec ze swojej podkładki w Greenwich Village.

Baldwin został zauważony, jak spacerował z inną kobietą w dżinsach i golfie, trzymając filiżanki kawy ze sklepu Madman Espresso Shop na University Place.

W piątek powiedział dziennikarzom, że porozmawia z nimi po wiadomościach, że Alec zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci w 2021 roku. w sprawie śmierci operatora Hałyny Hutchins w “Ruście”..

„Na ludzkim poziomie wiesz, że nic ci nie powiem. Wiesz o tym. Więc proszę, zostaw moją rodzinę w spokoju i pozwól, by to wszystko się potoczyło. OK?” Hilaria z noworodkiem przystawionym do piersi rozmawiała ze zgromadzonymi dziennikarzami.

Kiedy następnie powiedział dziennikarzom, żeby wracali do domu, Alec wymknął się i później zauważony uśmiechnięty gdy próbował ukryć twarz, wchodząc do budynku Ninth Avenue Film Center.

Baldwin został zauważony w Nowym Jorku w dżinsach i golfie.


Na zdjęciu Hilaria Baldwin, żona Aleca Baldwina, z dzieckiem w ich domu przy 28 East 10th Street na Manhattanie w stanie Nowy Jork.

Idąc, Baldwin trzymał filiżanki z kawą.


Reklama

Żona Aleca Baldwina, Hilaria Baldwin, jest pokazana w ich domu przy 28 East 10th Street na Manhattanie w stanie Nowy Jork.

Baldwin czasami używał lekkiego hiszpańskiego akcentu.


Alec Baldwin jest widziany w Greenwich Village 20 stycznia 2023 roku w Nowym Jorku.

Żona Baldwina odwracała uwagę reporterów, aby mógł uciec z domu.


Reklama

Hilaria była później zwolniony w Internecie kłusować z lekkim hiszpańskim akcentem, którego czasami używa podczas jego naciśnięcia pass-and-switch. W 2020 roku jej prawdziwe dziedzictwo zostało ujawnione jako Hillary Thomas z Massachusetts – i nie pochodzi z Hiszpanii. jak twierdził kiedyś jej mąż.

„Brzmi tak, jak mówisz, autentycznie”, zachichotał jeden, podczas gdy inny zadumał się: „To nigdy nie przestaje być zabawne, kiedy biała dziewczyna z Bostonu udaje Latynoskę”.

„To jedna z najdłużej działających postaci LARP w historii”, powiedział inny tweet, odnosząc się do gier fabularnych na żywo, w których gracze przebierają się w rekwizyty i odgrywają role.

Baldwin zakrył twarz, unikając prasy.
Baldwin zakrył twarz, unikając prasy.
Starszy Ordonez/SplashNews.com

Hilaria odmówiła odpowiedzi na jakiekolwiek pytania w sobotę, kiedy przychodziła i wychodziła, w pewnym momencie niosąc swoją małą córeczkę i popychając kolejną córkę. para ma siedmioro dzieci w karecie.

Jeden z lokalnych pracowników powiedział, że współczuje Alecowi Baldwinowi.

Massiel Pimentel, który pracuje w studio brwi Joeya Healy’ego na University Place, gdzie Hilaria jest klientem, powiedział, że niedawno widział aktora w lokalnym sklepie z bajglami i chciał się z nim skonfrontować. Twierdził, że namówił swojego kuzyna, taksówkarza z Puerto Rico, na 80-dolarową opłatę za przejazd.

„Ale widziałem go i wyglądał tak źle. Myślę, że cała ta sytuacja naprawdę odbija się na nim, więc kiedy go zobaczyłem, pomyślałem:„ Pozwól mi zostawić go w spokoju ”. Ponieważ wygląda naprawdę źle” – powiedział .

Przemawiając na FaceTime z Puerto Rico, jego kuzyn potwierdził, że aktor nie zapłacił mu, ale powiedział, że incydent miał miejsce 10 lat temu i nie chciał mu tego utrudniać.

„Ma wystarczająco dużo kłopotów z powodu wszystkiego, co się teraz dzieje” – powiedział. „Karma cię dopadnie”.

Leave a Comment