Honkai: ostatnie zamknięte beta testy Star Rail rozpoczynają się 10 lutego

zgłoszone. Rejestracja jest teraz dostępna w Twojej grze oficjalna strona internetowa.

Oto przegląd gry i ostateczna zamknięta beta za pośrednictwem miHoYo:

Honkai: Star Rail to zupełnie nowa gra RPG w klimatach fantasy, która przedstawia podróż do rozległych, nieodkrytych światów. Gra zawiera intuicyjny turowy system walki, duże mapy przypominające labirynt, rozwiązywanie zagadek i wciągającą fabułę, która tworzy międzygwiezdną melodię pełną niespodzianek i satysfakcjonujących doświadczeń, które odbijają się echem w całym wszechświecie!

Istnieje w tym wszechświecie [Aeons], ucieleśnienia uniwersalnych zasad, które mogą swobodnie podróżować między nieskończonymi światami przy użyciu jakiejś prymitywnej mocy. Galaktyka jest pełna różnych światów z unikalnymi krajobrazami i historiami; a [Aeons] ludzie wędrujący po wszechświecie podtrzymują swoje przekonania. Główny bohater, któremu przeszczepiono a [Stellaron]wyrusza w podróż na pokładzie Astral Express z grupą pasażerów, którzy twierdzą, że są spadkobiercami [the Trailblaze]. Wspólnie podążamy tymi ścieżkami [Aeons] eksplorować krainy wszechświata.

W najnowszej zamkniętej becie gracze mogą poznać początki historii na stacji kosmicznej Herta, a następnie wyruszyć w podróż do galaktyki, odkrywając Jarilo-VI i Xianzhou Luofu, dwa główne miejsca docelowe o różnych kulturach i krajobrazach: Jarilo-VI. niezliczone tajemnice i niebezpieczeństwa są zamrożone pod pokrywą śnieżną lodowej planety, czekając na dalszą eksplorację. Wprowadzony po raz pierwszy Xianzhou Luofu to gigantyczny drednot należący do Sojuszu Xianzhou, jednej z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych frakcji we wszechświecie. Jako drugi przystanek w wielkiej podróży pioniera, Xianzhou Luofu, z tętniącym życiem pejzażem miejskim i wspaniałą architekturą, zapowiada nadchodzącą wyprawę pełną orientalnej fantazji, w której napięcie między różnymi grupami będzie wrzeć!

Oprócz wędrowania po światach, odkrywania tajemnic i łączenia się z postaciami, Trailblazers mogą zbudować swoją czteroosobową drużynę bojową z różnych grywalnych postaci, w tym debiutującego Bailu, Yanqing, Qingque i Tingyun. Gracze mogą doskonalić swoje unikalne umiejętności bojowe, aby stawić czoła różnym przeciwnikom poprzez ekscytujący strategiczny turowy system walki. Dodatkowo zobaczymy ostateczną zamkniętą wersję beta Honkai: Star Rail wdrażaj nowe funkcje gry, takie jak tryb kooperacji, misje towarzyszące, robienie zdjęć i nie tylko.

Dostępne jest pełne FAQ dotyczące ostatecznego zamkniętego testu beta tutaj.

Sprawdź nowy zwiastun poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

Ostateczna zamknięta beta: kosmiczna komedia

język angielski

język japoński

koreański

Tradycyjne chińskie

Leave a Comment