Hulu zrywa współpracę z Justinem Roilandem, współtwórcą „Opposites of the Sun” – Deadline

Niecały dzień później Pływanie dla dorosłych przeciąć krawaty Ricka i Morty’ego twórca Justina RoilandaHulu ogłosiło, że również dystansuje się od oskarżonego wykonawcy/producenta przemoc domowa.

Roiland jest współtwórcą/producentem wykonawczym i głosem serialu animowanego Hulu Przeciwieństwa Słońca a także aktor animowanej komedii streamera Człowiek koala.

„Zakończyliśmy nasz związek z Justinem Roilandem” – czytamy w 20cz Animacja telewizyjna i oryginały Hulu.

Przeciwieństwa Słońca oraz Człowiek koala oczekuje się, że będzie kontynuowana bez udziału Roilanda.

We wtorek, Adult Swim ujawniło, że zrywa więzi z twórcą Roilandem Ricka i Morty’ego z Danem Harmonem. Hitowy serial otrzymał ogromne zamówienie na 70 odcinków w 2018 roku, kiedy Adult Swim podpisał z duetem długoterminowe kontrakty. Odnowiony na sezon 10, serial trwał sześć sezonów, a spodziewane są cztery kolejne.

Tytułowi bohaterowie filmu Ricka i Morty’ego Roiland głosował. Zostanie ponownie sformalizowany.

Rolanda został oskarżony jeden zarzut napaści powodującej uszczerbek na zdrowiu i jeden zarzut bezprawnego uwięzienia w wyniku groźby, przemocy, oszustwa i / lub oszustwa przez biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Orange. Incydent, o którym mowa, przeciwko Jane Doe rzekomo miał miejsce w styczniu 2020 r., zgodnie ze skargą z maja 2020 r. W październiku 2020 roku przyznał się do zarzutów. Na wpół zapieczętowana sprawa była trzymana z dala od widoku publicznego aż do rozprawy 12 stycznia.

Roiland musi stawić się na rozprawie 27 kwietnia. Nie ustalono daty procesu, ale Roilandowi grozi do siedmiu lat więzienia, jeśli zostanie skazany.

Adwokat Roilanda utrzymywał, że jego klient jest niewinny, zauważając, że „mamy również wszelkie oczekiwania, że ​​ta sprawa zostanie oddalona, ​​gdy prokurator okręgowy zakończy metodyczną analizę dowodów”.

Leave a Comment