Ice-T i Chris Meloni zaprzeczają plotkom tabloidów o sporze „Prawo i porządek: SVU”

Dwóch weteranów Dick Wolf Prawo i porządek Universe, aby wyprzedzić nadchodzący raport tabloidu, w którym twierdzi się, że między parą toczy się spór.

Przez długi czas Prawo i porządek: SVU aktor Ice-T napisał w poniedziałek na Twitterze twierdzi, że go wysłał Narodowy Enquirerw którym tabloid prosi o komentarz do nadchodzącej historii, która mówi, że ona i współgwiazda Chris Meloni są w niezgodzie, ponieważ ten ostatni [2021] powrót do franczyzy” przez Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana.

“Źródła podały Pytający że były raper stał się zazdrosny o uwagę, jaką pan Meloni otrzymał od czasu swojego powrotu” – kontynuowała pani.

Kiedy notatka została opublikowana, Ice-T zaprzeczył oskarżeniu, tweetując: „Clownass MF próbują wymyślić dramat z powietrza… WOW… MF naprawdę są na tym BS”.

Ice-T udostępnił rzekomy e-mail Melonowi, który zareagował z przymrużeniem oka Świergot: Ice-T „był na tyle uprzejmy, że dał mi znać, że się pokłóciliśmy”.

Przed ponownym wcieleniem się w rolę Stablera w Przestępczość zorganizowanaMeloni spędził 12 sezonów SWU, 11 z nich naprzeciwko Ice-T. Obaj aktorzy pozostają na swojej orbicie dzięki półregularnemu programowi w NBC SVU/przestępczość zorganizowana imprezy krzyżowe.

TVLine skontaktowała się z nami Narodowy Enquirer za komentowanie.

Leave a Comment