Inteligentne sposoby zarządzania wszystkimi przewodami i kablami

Zdjęcie: Oktawian Łazarz (Shutterstock)

Przy tak wielu urządzeniach (i ich różnych akcesoriach) musi być zapłacone –nie wspominając o światłach, urządzeniach, i inni elektronika to trzeba zostać połączony-twój przewody i kable sytuacja najwyraźniej wymknęła się spod kontroli. Utrzymanie porządku i porządku w kablach jest trudneczy tak ma być Twoje rzeczy używać codziennie lub ładowarkę do awaryjnej latarki, której używasz dwa razy w roku.

Istnieje jednak kilka sztuczek, których możesz użyć, aby zachować bałagan. Oto niektóre z najlepszych.

Trzymaj kable oddzielnie i w porządku

Jeśli chodzi o trzymanie kabli na dystans jesteś odłączony od sieci trzymanie ich oddzielnie jest obowiązkowe. Im częściej wchodzą ze sobą w interakcje, tym bardziej prawdopodobne jest, że się zaplątią, nawet jeśli tylko siedzą w szufladzie.. Możesz kupić A szczególny przypadek razem elastyczne kieszenie utrzymuj przewody w idealnym porządku, ale możesz też użyć pudełko na sprzęta organizator biżuteriilub pudełko sprzętowe już masz aby wykonać pracę. Cokolwiek komórki o rozmiarze na małe części, dzięki czemu możesz wykazać się kreatywnością, korzystając z organizera, którego używasz.

Etykietowanie jest kluczowe

Prawdziwy zmieniacz gry, gdy przechowujesz nieużywane kable: zawieszka cokolwiek, żebyś pamiętał, do czego to służy. Możesz myśleć pamiętasz, co robi dany kabel, kiedy odłóż to na bok, ale mówiąc z doświadczenia, IZawsze nosiłem ze sobą struny pudełkowe całe moje dorosłe życie, bo ja Nigdy nie wiem, którego potrzebuję ani czego konkretnie czy. uśpiewać końcówka lub drukarka etykiet ustawienia) drut działa może naprawdę pomóc, jeśli masz trudności z zapamiętaniem, do której baterii/tabletu/przenośnego głośnika idzie jakiś mały drut.

Keep plugged-in cords organized

If you’re struggling with tangled cords that stay with your devices, that can be more trickier, since you often don’t have a lot of control about where they will be plugged in. Cables can fall behind desks or get lost under furniture, making it hard to get things to their proper charger. Using a owijanie kabli który jest wielokrotnego użytku i nie przykleja się do niczego to świetne rozwiązanie. Ponadto przymocuj sznurki do nogi mebla, aby nie poluzowały się, gdy ich nie używasz. dobry sposób, aby trzymać je razem. A szczelinowy organizer kabli mieszcząca się na biurku to jedno z rozwiązań tego problemu, dzięki któremu regularnie używane ładowarki są łatwo dostępne. Możesz także użyć taca pod stołem do trzymania kabli masz stolik czy nie –tHey może być również używany na półce lub gdziekolwiek chcesz ustawić swoją stację ładującą.

ciąg lwzdłuż jego podstaw liny bojowe i rozrywkowefasolards

W przypadku przewodów oświetleniowych i urządzeń, które musisz pozostawić podłączone przez większość czasu, użyj a przewód listwy przypodłogowej utrzymuje porządek, a przewody są mniej zauważalne. Odległość między gniazdem a kablami sprawia, że ​​jest ono znacznie bardziej opływowe, a także zapobiega plątaniu się przewodów. W przypadku przewodów, które muszą przebiegać po podłodze, a gumowa ochrona przewodu zapobiega potknięciom i chroni przewód przed uszkodzeniem przez normalny ruch pieszy. (Nie są przeznaczone do ruchu o dużym natężeniu ruchu, takiego jak wózki czy podnośniki ręczne, więc jeśli przeprowadzasz się lub przeprowadzasz remont, najlepiej odłączyć kable zasilające podczas pracy. krótki kabel, użyj przewodowego osłona wylotuwięc ty zamiast kilku przewodów z gniazda można wyciągnąć tylko jeden przewód.

Sznurki kuchenne

Do urządzeń kuchennych oraz niektórych narzędzi a nawijacz sznurka może być bardzo przydatny w zmniejszaniu niechlujnych splotów. Do trzymania kabli urządzeń z blatu, możesz również użyć zaciski druciane zainstalowane pod szafkami. Gdy nie korzystasz z urządzenia, pozostawienie dodatkowego klipsa pod szafką do przytrzymania wtyczki zapewni wygodę, gdy trzeba będzie ją ponownie podłączyć. Do przedmiotów przechowywanych w szafie lub szafce opaska kablowa na rzep może pomóc zminimalizować zamieszanie.

Leave a Comment