Internet zdaje sobie sprawę, że intro Mass Effect jest ostateczną bronią 16 lat później

Efekt masowy oraz Najlepszy facet oni cały czas mają to samo intro
Zdjęcie: BioWare / Paramount / Kotaku

Oryginalny Efekt masowy świętuje w tym roku swoje 16-lecie, ale nawet teraz ujawniane są nowe sekrety gry RPG science-fiction firmy BioWare. To dlatego, że reżyser serialu Casey Hudson potwierdził, że kultowe wprowadzenie tekstowe z pierwszej gry jest w rzeczywistości hołdem złożonym filmowi z 1986 roku. Najlepszy facet.

Hudson ujawnił to na swoim osobistym koncie na Twitterze po tym, jak fan zwrócił uwagę na związek. Oboje Najlepszy facet oraz Efekt masowy mieć tekst wprowadzający, który przygotowuje grunt pod to, co ma nadejść. W grze BioWare otwarcie wyjaśnia odkrycie obcej technologii, która umożliwiła ludzkości podróże kosmiczne. w Najlepszy facet, tekst opisuje powstanie szkoły walki powietrznej, w której głównie rozgrywa się akcja filmu. Oba teksty kończą się podobnym wersem prowadzącym do karty tytułowej:

„Cywilizacje w galaktyce nazywają to… Efekt masowy” i „Dzisiaj Marynarka Wojenna nazywa to Szkołą Broni Zniszczenia. Ulotki nazywają to: Najlepszy facet

Wczoraj użytkownik Twittera o nazwie użytkownika @MissSnizabelle napisał o wyraźnych podobieństwach między tymi dwoma przedstawieniami, ale Hudson odpowiedział dziś rano tweetem z cytatem potwierdzającym, że było to zamierzone odniesienie Najlepszy facet cały czas mówiąc “Wreszcie ktoś zauważył! Tak długo czekałem…”

Hudson is no longer at BioWare, having departed from the studio a second time after a stint at the studio’s general manager in 2020. He then went on to found Humanoid Studios, which is working on a new science fiction IP.

The Mass Effect series has entered a bit of a revival as of late, with the Mass Effect: Legendary Edition remasters bringing the original trilogy to modern hardware and a fifth entry in the works over at BioWare. The studio has yet to say anything of substance about the game, but has been offering krótkie dokuczanie każdego dnia N7. Dopiero okaże się, jak poradzi sobie z powrotem do galaktyki Drogi Mlecznej po rozbieżnych zakończeniach. Efekt masowy 3a pomysł, że BioWare może zdecydować się na zakończenie kanonu po zbudowaniu całej serii wokół wyboru gracza i agencji, nie pozwala mi spać w nocy.

Leave a Comment