iPady Apple 2024 mogą mieć 16-calowe opcje OLED

Czy iPad Pro kiedykolwiek doczeka się wielkiej metamorfozy?
Zdjęcie: Jabłko

Apple przedstawił nam nowy sprzęt w zeszłym tygodniu MacBooka Pro, Maca Minidrugie pokolenie HomePod– a w tym roku będzie jeszcze więcej zraszaczy. Ale to, co następne na horyzoncie, może nie być warte natychmiastowej aktualizacji, donosi Bloomberg Zasilanie włączone biuletyn Informacyjny. W szczególności prawdopodobnie będzie to „rok świetlny” dla iPada pod względem aktualizacji funkcji we wszystkich modelach. Rok 2024 zapowiada się jednak ekscytująco.

Pomimo tego, Apple planuje wypuścić iPada Pro jeszcze w tym roku ciche uwolnienieale będzie następny na wiosnę, kiedy prawdopodobnie w końcu zostanie wprowadzony odświeżony design i wyświetlacze OLED. Bez wątpienia skomplikuje to niektóre decyzje zakupowe w 2023 r., zwłaszcza tym, którzy myślą, że zatrzymają pieniądze z zeszłego roku i zamiast tego dokonają aktualizacji w tym roku.

Ale czekanie do 2024 r. może przynieść ogromne korzyści. Młyn plotek krąży od kilku lat z doniesieniami o tym, co przyniesie przeprojektowanie iPada. Ostatnie dudni Tablet Apple jest pierwszym, który zapoczątkował rewolucję wyświetlaczy OLED w sprzęcie Apple, jeszcze przed MacBookiem Pro. Spekuluje się, że przeprojektowany iPad Pro będzie zawierał większe ekrany niż obecnie oferowane — do 16 cali, zgodnie z raportem. Informacja ostatni październik. Nowy model iPada może również go mieć MagSafe na nim, podobnie jak iPhone myśleliśmy zadebiutuje wraz z premierą zeszłorocznego iPada Pro. I podobno adoptuje iPada ładowanie bezprzewodowe wciąż jest silny dzięki przeprojektowaniu za szkłem.

Bloomberg informuje również, że nie będzie to rok dużych aktualizacji iPada Mini i iPada Air, chociaż ten pierwszy nie był od tego czasu aktualizowany. Rok 2021. Jeśli zostanie zaktualizowany w tym roku, iPad Mini prawdopodobnie napotka drobne usterki techniczne, ale tylko z najnowszym procesorem mobilnym. Obecny iPad Mini ma układ A15 Bionic, który napędza serię iPhone 13. Ming-Chi Kuo, analityk, o którym wspominaliśmy wcześniej, który był dość widoczny w wiadomościach z łańcucha dostaw, powiedział ostatni rok że Apple pracuje obecnie nad swoim najnowszym iPadem mini, który powinien zostać dostarczony do końca 2023 roku lub w pierwszej połowie przyszłego roku.

Leave a Comment