Izraelska policja znalazła roczne dziecko w klatce podczas nalotu narkotykowego

Izraelska policja przeprowadza nalot na ul rezydencja w Hajfie w niedzielę zastali zamkniętą klatkę malucha.

Według izraelskiej agencji prasowej TPS funkcjonariusze byli szukanie narkotyków w mieszkaniu, kiedy znaleźli roczne i 4-miesięczne dziecko w żelaznej konstrukcji z poduszką i butelką. Obecnych było również pięcioro starszych dzieci, ale nie było matki.

„To jedna z najpoważniejszych i najtrudniejszych spraw, z jakimi się spotkałem” – powiedział kapral policji Yossi Atias, według TPS. „Policja we współpracy z pracownikami opieki społecznej gminy Hajfa przeprowadziła akcję ratunkową, która natychmiast zaniepokoiła pozostałe dzieci z rodziny, które tam przebywały. Poważnie traktujemy szkody wyrządzone bezbronnym ludziom i ciężko pracujemy rozwiązać sprawę”.

Matko, kto zidentyfikowała policja 35-letni mieszkaniec Hajfy został ostatecznie zlokalizowany i przewieziony do miejsca zamieszkania, a następnie aresztowany przez policję pod zarzutem bezprawnego uwięzienia, zaniedbywania dzieci i znęcania się.

AMBASADOR IZRAELA Z WIZYTĄ WZGÓRZA ŚWIĄTYNI NA SPOTKANIE ONZ

Kiedy izraelska policja przeprowadziła nalot narkotykowy w Hajfie 15 stycznia 2023 r., w klatce znaleziono dziecko. (za pośrednictwem agencji prasowej izraelskiej policji TPS)

Policja poinformowała, że ​​w budynku znalazła również dużą ilość narkotyków, w tym kryształy i haszysz. Oprócz matki zatrzymano jeszcze dwóch innych podejrzanych.

Izraelska policja przeprowadziła również kilka operacji w ostatnich dniach, aby rozprawić się z narkotykami przestępczość zorganizowana. Według „Jerusalem Post” policja aresztowała w niedzielę i poniedziałek 40 osób.

IZRAELSKIE USTAWODAWSTWO ZATWIERDZA ZAŁĄCZNIK REGIONU ZACHODNIEGO BRZEGU DO DOLINY JORDANII

Niedzielna operacja miała miejsce w Aszdodzie, gdzie policja aresztowała siedmiu podejrzanych w laboratorium leków ziołowych. Policja prowadziła dochodzenie w sprawie rzekomej operacji przez pięć miesięcy.

W poniedziałek policja aresztowała 33 podejrzanych o handel narkotykami po tym, jak informator dostarczał informacje przez okres ośmiu miesięcy. Według Posta, informator kupił od nich duże ilości narkotyków, w tym MDMA, kokainę, LSD, grzyby halucynogenne i inne.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Policja podobno przejęła podejrzane narkotyki, gotówkę i 14 pojazdów.

„W ciągu ostatniego roku położyliśmy duży nacisk na operacje w sercu syndykatów przestępczych i nadal będziemy to robić niestrudzenie dla dobra i bezpieczeństwa narodu izraelskiego” – powiedział gen. — powiedział Kobi Shabtai w oświadczeniu.

Leave a Comment