Jak Bills wykorzystają 9 minut filmu przed rewanżem z Bengalami

ORCHARD PARK, NY – Urządzane razem przez lata Rachunki Buffalo bezpieczeństwo, Micah Hyde oraz Jordana Poyera są znani z mówienia tym samym językiem, wysoce skutecznymi komunikatorami w siłach obronnych.

Zapytany o konkretne miejsce Bengale z Cincinnati temat w niedzielne popołudnie, może potrzebowaliby tłumacza.

– To dobre pytanie – powiedział Poyer, kręcąc głową i patrząc na podłogę swojej szatni na stadionie Highmark. „Nie wiem, szczerze. Jestem pewien, że coś z tego wyciągniesz, ale to będzie zupełnie nowa gra.

Kilka minut wcześniej Hyde przestał myśleć i podciągnął skarpetki.

„Możesz się wiele nauczyć” — powiedział Hyde — „od ciebie jeden grać.”

Trzy tygodnie temu Buffalo i Cincinnati grały 9 minut i 2 sekundy przed koszmarem.

Bills Security Damar Hamlin dostał ataku serca podczas wykonywania rutynowego strzału i upadł. Do ożywienia Hamlina potrzebna była resuscytacja i defibrylator. Był nieprzytomny i przez dwa dni podłączony do respiratora.

The NFL anulował grę, wyczyścił wszystkie statystyki i wycofał transmisję z usługi powtórek. Oficjalnie ta gra nie istnieje.

Ale to się stało.

Teraz, gdy wiemy, że Hamlin wraca do zdrowia… był w stanie połączyć się z kolegami z drużyny w zeszłym tygodniu na One Bills Drive – każdy może bez poczucia winy przejrzeć siedem ofensywnych zagrań Bengals i 11 zagrań Bills, które rozegrali przeciwko sobie na stadionie Paycor.

Ich rewanż został scementowany w niedzielę. Bills pokonali Miami Dolphinsi kilka godzin później Bengalowie uciekli przed Ravens z Baltimore. Zwycięzcy spotkają się na stadionie Highmark w niedzielę o godzinie 15:00.

GŁĘBIEJ

Siedem wniosków z niezręcznej wygranej The Bills z Dolphins dziką kartą

Ile jest warte ich skrócone nagranie z meczu?

„Wiem, że Damar będzie trudny do oglądania dla naszych chłopaków” – powiedział Bills Rodgera Saffolda„ale musisz przyjrzeć się temu szczegółowo. Nie sądzę, że byłoby z naszej strony profesjonalne, gdybyśmy nie wzięli pod uwagę żadnej z tych sztuk.

„W przypadku tego typu gier jest to mecz szachowy. Kluczowe będzie przygotowanie”.

Trener Bengals Zac Taylor oparł się na niepewności Poyera co do wartości tych dziewięciu minut pierwszego roku między zespołami, które od tego czasu grały dwa razy.

„Nigdy w życiu nie byłem w takiej sytuacji” – powiedział Taylor. „To takie dziwne, ponieważ ćwiczyłeś cały tydzień i nie było tak, jak dziewięć tygodni temu; to było dwa tygodnie temu. Istnieje równowaga. To, co dostosujesz, a co zatrzymasz, robią obie drużyny.

Podczas gdy trenerzy i zawodnicy mogą uzyskać szczegółowy wgląd w każdą formację, schemat blokowania i sztuczkę, 18 pstryknięć nie powinno być używane do oceniania, co mogło się wydarzyć przez resztę drogi lub jak stawiać zakłady.

Buffalo przegrywał 7:3 po jednym posiadaniu, ale w niedzielę wszedł jako faworyt z 3,5-punktową przewagą.

„To niewiarygodnie mała próbka” — powiedział główny analityk Pro Football Focus, Sam Monson. „Podczas 18 zagrań ofensywnych Ładowarki prowadziły 7:0 Jaguary, miał piłkę i chciał ponownie zdobyć bramkę i przejąć inicjatywę. W 18 meczach wszystko może się wydarzyć.

„To z pewnością interesujące, że Cincinnati prowadziło i wyglądało dobrze w grze, ale kto wie, jak potoczyłoby się następne 120 gier?”

Mimo to ich 18 bójek, jedna kara za przeszkadzanie w podaniu, jeden rzut karny, jeden dodatkowy punkt i trzy kickoffy to zasadniczo dużo akcji.

Jeśli trenerzy uznają za konieczne po prostu zerknąć na formację przeciwnika w krytycznych punktach, takich jak czwarte i cale, przed ogłoszeniem przerwy na żądanie, film z meczu 9:02 powinien dostarczyć cennych wskazówek.

„Naprawdę można się wiele nauczyć” — powiedział Saffold. „Widzimy, jak nas atakują. Widzimy obronę przed nami.

„Oba przewinienia bardzo dobrze poruszały piłką. Wyglądało na to, że będzie rzut karny”.

Ci, którzy nie oglądali transmisji na żywo, będą musieli uwierzyć Saffoldowi na słowo, ponieważ wydajność i statystyki zostały usunięte z większości witryn.

Cincinnati wygrał rzut monetą i chciał piłki. Kopnięcie Tylera Bassa było touchbackiem.

Na pierwszy rzut oka, Joe Burrow wystrzelił głęboką piłkę wzdłuż lewej linii bocznej Pościg za Ja’Marrem. Rachunki z rogiem Tre’Davous Biały został oflagowany 29 jardów za przeszkadzanie w podaniu.

Nora połączona ciasnym końcem Haydena Hursta za 4 metry. Joe Mixon rzucił się na 5 metrów. Z rogiem szczeliny na banknoty Konferencja Johnsona opuścił boisko z urazem głowy. Burrow sam pokonał pierwszego w biegu na 2 jardy, po czym ponownie znalazł Hursta, uzyskując 21 jardów. Podczas następnej gry Burrow zauważył Tylera Boyda 14 jardów na przyłożenie.

„Zdobyli punkty podczas pierwszego przejazdu” – powiedział Hyde – „więc prawdopodobnie musisz spojrzeć wstecz i zobaczyć, jak to zrobili”.

Przestępstwo Taylora postawiło wiele wczesnych punktów w filmie. Jeśli uwzględnisz loterie z tygodnia 17, obstawili siedem razy. Trzy razy zaczynali od bramki.

Trzy mecze do niedzielnej fazy play-off WronyCincinnati rozpoczęło od rzutu karnego, po którym nastąpiło fumble po drugim posiadaniu i zdobyło drugie ofensywne przyłożenie w pierwszej serii po przerwie.

„Otwarcie przyłożenia, zdarzało nam się to już wcześniej” – powiedział Poyer. – Udało nam się uspokoić defensywę i kontratakować.

Ale obrona Buffalo jest zmuszona czekać trzy tygodnie na rozpoczęcie meczu otwierającego Cincinnati.

Od miesiąca Bengale są rozgrzane do białości od szumu.

głębiej

GŁĘBIEJ

Jak potężna kabura Joe Burrowa napędza bieg Bengalczyków

Weźmy na przykład ich otwarcie play-offów, pierwsze trzy serie przeciwko Ravens w finale sezonu regularnego, samotne serie przeciwko Bills i pierwsze trzy serie w 16. tygodniu Patrioci nowej Anglii, a Bengals zdobyli sześć przyłożeń i trzy rzuty z gry przy zerowych stratach lub stratach. Wszystko przeciwko wysokiej jakości konkurencji.

„Pierwszych 15 sztuk jest napisanych” – powiedział Hyde, który przez cały sezon był pauzowany z powodu operacji szyi niedawno wrócił do treningów. „Są na fali, w rytmie. Obrona nie panikuje z tego powodu”.

Obrona Bills sześć razy rezygnuje z przyłożenia kickoff.

„Zespoły zwykle mają dość dobrze zaplanowane pierwsze 15 meczów” – powiedział Poyer. „Trudno więc powiedzieć, że zatrzymasz każdą drużynę na każdej jeździe. Ważne jest, aby móc dostosować się w trakcie gry.

Może weterani bezpieczeństwa Billsów wciąż mówią tym samym językiem.

Buffalo odpowiedział Cincinnati długą i eklektyczną grą.

Josha Allena uderzyć Stefona Diggsa 17 jardów, a potem nie trafia Izajasza McKenziego. Allen przebiegł 9 jardów. Devin Singletary przebiegł 3 metry, aby przesunąć łańcuchy. Allen walczył przez 5 jardów i ponownie znalazł Diggsa przez 9 jardów. James gotuje wziął kolejne dwa prowadzenia na 18 jardów.

Allen był wówczas rzadko spotykany Reggiego Gilliama 7-jardowy, który byłby drugim celem rozgrywającego od prawie trzech miesięcy, był potencjalną wskazówką dla obrony Cincinnati. Kolejne dwa rzuty Allena były niekompletne.

„Prawdopodobnie mamy ten sam plan gry”, powiedział Bates, „ponieważ nie byliśmy w stanie pokazać tak dużo. O pierwszych kilku dyskach nie można o tym zbyt wiele powiedzieć, ponieważ pierwszych 15 gier po prostu nie wiem. Oni jakby wyczuwają, jak sobie poradzimy z różnymi rzeczami i wszystkim. Dostosowujemy się.

Znowu jest to odniesienie do 15 gier.

Bass wykonał chip shot, a następnie wykonał krótki putt Trayveona Williamsa, który oddał 26 jardów. Mixon przebiegł 7 jardów, a Burrow strzelił gola Zrób Higginsa w ostatnim zagraniu środkiem przez 13 jardów.

„To jak oglądanie trzeciego przedsezonowego meczu przyszłego przeciwnika” – powiedział Hyde. „Zwracasz uwagę na to, co zrobili ich startery podczas pierwszego przejazdu, ale zdajesz sobie sprawę, że mogą to zmienić. Nigdy nie wiadomo”.

Saffold zwrócił uwagę, że wszystkie gry NFL to zgadywanki, niezależnie od tego, co już wiadomo. Zespoły schodzą głęboko do sali filmowej, czasem na lata, w nadziei na znalezienie strategicznej wskazówki.

„Wracamy do Square One” – powiedział Bates. „Nie wiedzą, z czym mamy do czynienia. Nie wiemy, co planują na ten tydzień. Zamierzamy wejść i obejrzeć taśmę jak co drugi tydzień i upewnić się, że jesteśmy gotowi.

Gra w obronie rachunku Tim Settle nie chciał wchodzić w szczegóły tego, co wydarzyło się trzy tygodnie temu.

Niezależnie od tego, pomyślał, każda informacja jest pochłaniana i wprowadzane są poprawki.

„Nie próbuję wracać i myśleć o tym” – powiedział Settle. „Nie mogłeś nic powiedzieć. To było za wcześnie w grze, ale będziemy gotowi, jeśli spróbują tego samego, czy nie.

„Nie będziemy owijać w bawełnę. Przejdziemy od razu do sedna. Byliśmy w takiej sytuacji. Mogliby sprowadzić Joe Montana, kogo chcą. To nie ma znaczenia. Po prostu zamierzam dalej na nich iść”.

Składki: Paula Dehnera Jr. i Jaya Morrisona

(Zdjęcie: Dylan Buell/Getty Images)

Leave a Comment