Jaka jest czerwona flaga, która zawsze powstrzymuje Cię przed zakupem samochodu?

Zdjęcie: Steve Pfost/Newsday RM (Getty Images)

Wszyscy tam byliśmy. ty jesteś kupić następny samochódi widzisz świetną listę, ale coś wydaje się trochę nie tak. Reklama Craigslist wygląda świetnie, wszystkie zdjęcia pokazują, że samochód jest podobno świetny działa, ale masz dokuczliwe uczucie w karku, którego po prostu nie możesz się pozbyć. Coś jest nie tak.

Zeskanujesz reklamę z powrotem, przejrzysz wszystkie zdjęcia, a potem widzisz to. Czerwona flaga, wyjątkowa rzecz, która sprawiła, że ​​cała transakcja wydawała się zbyt piękna, aby była prawdziwa. Zamykasz wpis i przejść do następnego, ale w czym był problem? Jaka czerwona flaga odciągnęła Cię od samochodu?

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Jaka jest czerwona flaga, która zawsze powstrzymuje Cię przed zakupem samochodu?

Zdjęcie: Pablo Monsalve/VIEWpress

Czerwona flaga, która zawsze mi się wydaje, to problem z samochodem tytuł. Dorastałem w Connecticut, stanie, który nie nadaje stopni naukowych”klasyczny” samochodów, więc jestem przyzwyczajony do zastanawiania się, jak to zrobić zarejestrować nowy pojazd bez tego ważnego dokumentu. Ale przeglądając rynek Facebooka w poszukiwaniu AE86es lub S-chassis, prawdopodobnie znajdziesz bardziej złowieszczy problem z tytułem: otwarty tytuł.

Dzieje się tak podczas poprzedniej transakcji sprzedawca podpisuje tytuł, ale kupujący nigdy tego nie robi (głównie w celu uniknięcia płacenia stanowego podatku od sprzedaży lub dodania kolejnego „właściciela” do historii pojazdu, który zamierza odwrócić). Zamiast tego sprzedają samochód komuś innemu, który sprzedaje go następnej osobie i tak dalej, i tak dalej. W końcu natknąłeś się na czyste hachiroku na Rynku, ale tytuł ma sześciu właścicieli i ma trzy stany – niech Bóg ma cię w swojej opiece, jeśli kiedykolwiek spróbujesz zarejestrować tę rzecz.

That’s my biggest red flag, the one that will always turn me off from a purchase. But what’s yours? Have you bought too many rusted-out New England cars to ever shop in the Northeast again? Are you suspicious of anything modified that might not pass smog? Leave your replies in the comments, and we’ll collect our favorites to discuss tomorrow afternoon.

Leave a Comment