Jared Kushner wdał się w „powalenia, przeciąganie i krzyki” z Trumpem podczas wyborów w 2020 roku, twierdzi nowa książka

Były zięć prezydenta Trumpa i bliski doradca Jared Kushner zaangażowali się w „powalające, przedłużające się pojedynki” z Trumpem w sprawie wyborów prezydenckich w 2020 roku i bezpodstawnych twierdzeń Trumpa o oszustwach wyborczych, twierdzi nowa książka.

Autor bestsellerów New York Timesa, Chris Whipple, opowiada, jak Kushner walczył z Trumpem w „The Fight of His Life: Joe Biden’s White House”. konsekwencja wyborów. Nie uwierzył twierdzeniom swojego teścia o sfałszowanych wyborach i wyjechał z Waszyngtonu na Bliski Wschód, aby pracować nad Porozumieniami Abrahamowymi, historycznym porozumieniem pokojowym wynegocjowanym przez administrację Trumpa.

„Z całym szacunkiem, nie spodoba mi się to, co robisz, a ty będziesz na mnie krzyczeć” – powiedział Kushner prezydentowi, według Whipple.

Książka Whipple’a donosi, że Kushner i jego żona, córka Trumpa Ivanka, wierzyli, że były prezydent ostatecznie zaakceptuje wyniki wyborów. On myślał Adwokaci doradzający Trumpowi Rudy Giuliani i Sidney Powell byli „klaunami” i nazywali ich „szalonym przedstawieniem”.

BIDEN NAZWAŁ HARRISA „PRACĄ”, JEGO MĄŻ skarżył się: KSIĄŻKA.

Starszy doradca Białego Domu Jared Kushner słucha przemówienia prezydenta Trumpa podczas spotkania z premierem Libanu Saadem Haririm w Białym Domu 25 lipca 2017 r.
(AP Photo/Pablo Martinez Monsivais, plik)

Komentarze szefa sztabu Białego Domu, Rona Klaina, zostały zapisane w mającej się ukazać książce

Komentarze szefa personelu Białego Domu, Rona Klaina, zostały zapisane w nadchodzącej książce autora Chrisa Whipple’a „The Fight of His Life: Inside Joe Bide’s White House”.
(Scribner/Simon & Schuster)

BIDEN UWAŻA, ŻE TAJNE SŁUŻBY „KŁAMIĄ” W SPRAWIE Ugryzienia Białego psa, AGENCI DZIAŁAJĄCY SĄ PRO-‘MAGA: KSIĄŻKA

„Słuchaj, jeśli stąd wyjdziesz, wielu ludzi się rozproszy” – krzyczał Kushner do Trumpa podczas jednej z ich gorących kłótni. „Będę z tobą tak długo, jak wytrzymasz – więc równie dobrze możesz posłuchać, co mam do powiedzenia!”

Powiedział Trumpowi, że Giuliani i Powell zabierają go na „fajną przejażdżkę”.

KTO SZEF PERSONELU ODKRYŁ RELACJE W MEDIACH KRYZYS ŁAŃCUCHA DOSTAW „SZALEŃSTWO” JEST „FRUSTRUJĄCE” BIDEN: KSIĄŻKA

Prezydent Biden wita szefa sztabu Białego Domu Rona Klaina, który przybywa na spotkanie w Eisenhower Executive Office Building 30 czerwca 2021 r. W Waszyngtonie.

Prezydent Biden wita szefa sztabu Białego Domu Rona Klaina, który przybywa na spotkanie w Eisenhower Executive Office Building 30 czerwca 2021 r. W Waszyngtonie.
(Sarah Silbiger/UPI/Bloomberg za pośrednictwem Getty Images)

„The Fight of His Life” ukazał się we wtorek. Dostęp do kluczowych członków administracji Bidena, w tym szefa sztabu Rona Klaina, sekretarza stanu Antony’ego Blinkena i dyrektora CIA Williama Burnsa, daje Whipple’owi wgląd za kulisy funkcjonowania Białego Domu Bidena i często zaskakujące rewelacje. .

Książka opisuje Bidena spór z wiceprezydentem Kamalą Harrisktórego podobno nazwał „pracami w toku”, a także nieufnością do niektórych agentów Secret Service, z których wielu uważa za „białych byłych gliniarzy z Południa, którzy wydają się być głęboko konserwatywni”, według Whipple’a.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Przedstawia również skomplikowany obraz Trumpa, który podobno napisał „szokująco łaskawy” list do Bidena przed opuszczeniem Białego Domu. Kushner powiedział, że Whipple Trump spędził trzy dni na jego przygotowaniu, jednocześnie publicznie twierdząc, że wybory zostały sfałszowane.

„To po prostu pokazuje, że ma wiele różnych warstw” – powiedział Kushner.

Leave a Comment