Jasność Samsunga Galaxy S23 jest zwiększona

W przeciwieństwie do zeszłego roku, nie ma wielu różnic między specyfikacjami wariantów Vanilla i Plus Galaktyka S23. W tym samym czasie co specyfikacji wszystkich trzech telefonów Galaxy S23 skład były wyciekł w zeszłym tygodniupojawiły się nowe informacje wskazujące, że Samsung zmniejsza dystans między Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra.

Według doradcy Rolanda Quandta, waniliowy Galaxy S23 ma wyświetlacz OLED o maksymalnej jasności 1750 nitów. To jest podobne Galaxy S23+ oraz Galaxy S23 Ultra. Podczas gdy Samsung nie poprawił jasności ekranu Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra w porównaniu do swoich poprzedników, podniósł stawkę w przypadku modelu waniliowego, co jest ważniejsze. Tak więc nawet ci, którzy kupią podstawowe urządzenie z serii Galaxy S23, mogą doświadczyć ultrawysokiej jasności ekranu.

Dzięki tej zmianie jedyne różnice między Galaxy S23 i Galaxy S23+ to rozmiar ekranu, pojemność baterii, prędkości ładowania i UWB. Oba telefony mają ten sam wygląd, rozdzielczość i jasność ekranu, procesor, pamięć RAM, szybkość ładowania bezprzewodowego i aparaty fotograficzne. Mówiąc o aparatach, Samsung nie zaktualizował tylnych kamer na żadnym urządzeniu, a jedyną aktualizacją jest ulepszony chipset (i nowy dostawca usług internetowych) i lepsze przetwarzanie obrazu. Oba telefony dostają nowy aparat do selfie 12 MPo którym mówi się, że jest w stanie przechwytywać filmy 4K 60 fps HDR.

Korzystanie z Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra Dla procesora Snapdragon 8 Gen 2 Galaxy, wysoko taktowana wersja waniliowego Snapdragon 8 Gen 2. Ma przyspieszony procesor i kartę graficzną dla lepszej wydajności. Podobno Samsung używał również lepszy system zarządzania ciepłemdlatego oczekujemy, że przyszłe telefony będą działać lepiej przy ciągłym obciążeniu, takim jak gry i ciągłe korzystanie z aparatu.

SAMSUNGGalaktyka S23

Leave a Comment