Jazz Chisholm Jr. przenosi się na środek pola dla Marlins

MIAMI — The Marlins planują wstrząsnąć tym poza sezonem.

„Jazz jest bardzo wyjątkowym sportowcem, bardzo dynamicznym” – powiedział Ng. „Ma świetny zasięg, świetną szybkość. Ma wiele rzeczy, których szukasz, gdy myślisz o pomocy. Widzieliśmy, jak radzi sobie z wyskakującymi okienkami i jak może dotrzeć do tych, które są naprawdę trudne do zdobycia ”.

Kiedy Miami wymieniło shortstopa Miguela Rojasa na Dodgers na początku stycznia, wielu zastanawiało się, czy Chisholm przesunie się z drugiego na krótki. Bahamas All-Star grał w przeszłości na obu pozycjach, ale przez ostatnie dwa sezony był drugim bazowym w dniu otwarcia Marlins.

„Rozmawialiśmy o tym od jakiegoś czasu” – powiedział Ng. „Nigdy tak naprawdę nie musieliśmy o tym myśleć, chyba aż do tego poza sezonem. Więc jeśli ta szczególna okazja [to pick up Arraez] wyszło – i mieliśmy te scenariusze – skłoniło nas to do głębszego zastanowienia się nad tym.

“[Jazz is] dość zaintrygowany, a także zainteresowany tą sytuacją. To znacznie ułatwiło sprawę”.

W zeszłym roku Chisholm został odsunięty na bok 29 czerwca z powodu problemów z plecami. Później ustalono, że miał złamanie przeciążeniowe, co spowodowało, że przegapił resztę sezonu. Więc Marlins zwrócili się do drugiej grupy bazowej.

Ale dzięki piątkowemu handlowi Ng wyjaśnił, że przyszłość Chisholma jest na zewnątrz. Arraez zagra na drugiej bazie, z kilkoma powtórzeniami na pierwszej bazie wspieranymi przez Garretta Coopera. Zarówno Jean Segura, jak i Joey Wendle mogą grać na trzeciej bazie i shortstopie, więc spodziewaj się, że para będzie kontrolować lewą stronę pola bramkowego.

„Zdecydowanie wygląda to o wiele lepiej” — powiedział Ng o sytuacji Marlinów podczas wiosennego treningu. „Zawsze chcesz być lepszy. … Pomiędzy ulepszeniami a zdrowiem jesteśmy w znacznie lepszej sytuacji niż pół roku temu”.

Leave a Comment