Jedna broń „Przeznaczenie 2”, którą powinieneś trzymać na Lightfall

Podczas gdy Destiny 2 przygotowuje się do kolejnego rozszerzenia, wciąż jest wiele zmian w piaskownicy, ale niedawne wydanie Lightfall objawienie Sposób, w jaki zmieniają się zbroje i konstrukcje, umożliwił nam postęp w niektórych obszarach.

W szczególności dużo mówiono o tym, jak walka z bohaterami zmieni się w przyszłości, nie tylko poprzez stałe włączanie modów chroniących bohaterów przed artefaktami, ale także poprzez umożliwienie czasownikom podklasowym początkowego przeszkadzania bohaterom.

Wszystko to doprowadziło do tego, co moim zdaniem jest świętym Graalem wszystkich broni przeciwko bohaterom opartych na naszej wiedzy, pomniejszonych o wszelkie tajne osłabienia. Byłby to Riptide, szybkostrzelny karabin fuzyjny, specjalnie zrzut Tygla, który można teraz skupić na Shaxxie za 25 legendarnych odłamków i engramów.

W szczególności Chill Clip Riptide. Tak, technicznie dotyczy to innych fuzji zastoju Chill Clip, takich jak Uwolnienie Przysięgi lub nowy światopogląd w tym sezonie, którego nazwy nie pamiętam, ale ponieważ Orkan to szybki ogień, jest to szybsze spowolnienie i zamrożenie, a tym samym szybsze przerwanie . .

W rzeczywistości Chill Clip Riptide powinien teoretycznie być w stanie ogłuszyć wszystkie trzy typy mistrzów podczas pracy na podklasie energii słonecznej. Sam Chill Clip może ogłuszyć dwóch na trzech bez energii słonecznej. Dzieje się co następuje.

  • Każda broń może przebić tarczę mistrza barier, jeśli jesteś bystry. Łatwo jest nabrać blasku, więc dotyczy to również naszego przyjaciela Riptide.
  • Przeciążeni bohaterowie mogą ogłuszyć, jeśli spowolnisz ich zastojem. Pierwszy strzał fuzji Chill Clip spowalnia wrogów, więc teoretycznie powinien to być natychmiastowe ogłuszenie.
  • Niepowstrzymanych bohaterów można spowolnić przez zamrożenie, a następnie zmiażdżenie zastojem. Uderz wroga dwa razy Chill Clip Riptide, a następnie roztrzaskaj go i voila, wy też jesteście wspaniałymi, niepowstrzymanymi bohaterami.

O ile nam wiadomo, Bungie nadal nie rozróżnia efektów czasowników podklasy profitu broni od czasowników podklas aspektu i fragmentu. Zamrożenie to zamrożenie, poparzenie to poparzenie, uderzenie to poparzenie itp. To powiedziawszy, pomijając wszelkie osłabienia, przynajmniej z tego, co tutaj czytamy, fuzja Chłodnego Magazynku, w której Orkan jest najlepszą i najłatwiejszą do skupienia opcją, powinna być zabójcza przeciwko dwóm z trzech typów bohaterów oraz trzeciemu z bazą słoneczną blokowanie poziomu.

Jeśli chodzi o twój drugi park, to zależy od ciebie. Złoty ołów daje więcej amunicji. Podoba mi się automatyczne ładowanie, więc możesz go po prostu zamrozić i odłożyć, a następnym razem będzie gotowy do ponownego zamrożenia, ponieważ klips Chill jest przeznaczony tylko na górę magazynu.

Ponownie, nie wiemy, jakie nerwy mogą się pojawić, co może na to wpłynąć. Być może Bungie zdała sobie sprawę, jak silna będzie i wprowadza odpowiednie zmiany. Ale jeśli nie? Teoretycznie powinien to być mistrz niszczący potwora. Złapałbym jednego.

Chodź za mną na Twitterze, youtube, Facebook oraz Instagram. Zapisz się do mojego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg Rolluje.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller oraz Trylogia Ziemian.

Leave a Comment