Jennifer Lopez żartuje, że miała zespół stresu pourazowego przed ślubem Bena Afflecka.

Jennifer Lopez doświadczała „małego zespołu stresu pourazowego”. poślubia Bena Afflecka.

Ponieważ para poprzednie zaręczyny „zerwał”, piosenkarka zadawała sobie pytanie, czy ich druga próba zawiązania węzła „naprawdę się wydarzyła” wyjaśnił Jimmy’emu Kimmelowi w środę.

„Byliśmy bardzo szczęśliwi i oczywiście tak się stało, ale ślub był tak stresujący” – wspomina 53-letni zdobywca nagrody Grammy.

Lopez zauważył, że ich lipiec 2022 r Ślub w Las Vegas był pomysłem Afflecka.

„Pewnego dnia Ben po prostu powiedział:„ Och, jedźmy do Vegas i pobierzmy się dziś wieczorem ”- powiedział tancerz. „Powiedział:„ Idź spróbuj. Kiedy tu wrócisz, wszystko ustawię ”.

Jennifer Lopez i Ben Affleck idą do ołtarza w Georgii
Jennifer Lopez cierpiała na „mały zespół stresu pourazowego” po tym, jak rozpadło się jej pierwsze zaręczyny z Benem Affleckiem.
OnTheJLo

Miesiąc po tym, jak para zawiązała węzeł w Sin City, ruszyli dalej znowu trzy w Gruzji przed rodziną i przyjaciółmi.

Lopez i 50-letni zdobywca Oscara byli wcześniej zaręczeni w latach 2002-2004. Współgwiazdy „Gigli”. odnowił ich romans w 2021 r.

Jennifer Lopez nadal przemawia
Piosenkarka rozmawiała z Jimmym Kimmelem o „stresującym” planowaniu ślubu.
Jimmy Kimmel / YouTube

W tym czasie autor tekstów był studentem pierwszego roku zerwane zaręczyny od Alexa Rodrigueza. Lopez była wcześniej żoną Marca Antony’ego, z którym ma 14-letnich bliźniaków Emme i Maximiliana.

Jeśli chodzi o Afflecka, gwiazdę „Tender Bar”. poślubił Jennifer Garner w 2005. Przed rozstaniem w 2015 roku byli partnerzy powitali 17-letnią Violet, 14-letnią Seraphinę i 10-letniego Samuela.

Ben Affleck i Jennifer Lopez objęli się ramionami
Ona i Affleck po raz pierwszy zaręczyli się w 2002 roku.
Obrazy GC

Po tym, jak Lopez i aktor ponownie się spotkali, zaproponował Affleck razem zielony pierścionek z brylantem.

„Musiał mnie ponownie zapytać” – powiedział Lopez w „Jimmy Kimmel Live!” wniosku z kwietnia 2022 r., który miało miejsce, gdy był w wannie. „Nie miałem tego [ring] nie więcej.”

Jennifer Lopez i Ben Affleck robią selfie w bieli na swoim ślubie w Las Vegas
Ponownie zaręczyli się w 2022 roku.

Affleck zabłysnął w Vogue’u o ich romansie drugiej szansy w listopadzie 2022 roku, nazywając Lopeza „dokładnie tą osobą”, którą pamięta „20 lat temu”.

Zdobywca Złotego Globu dodał: „Może on widzi wszystkie zmiany, których dokonał, podczas gdy ja go widzę, przeważnie widzę kogoś, kto pomimo niego zachował to, co zawsze czyniło go najbardziej niesamowitym”.

Leave a Comment