Jeremy Renner publikuje zdjęcie zaśnieżonego domu, gdy wraca do zdrowia w szpitalu: „Moje szczęśliwe miejsce zniknęło”

Jeremiego Rennera tęskni za domem.

W poniedziałek 52-letnia Renner udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie Story ze śnieżnej sceny w jej domu w Reno w stanie Nevada, z dużą ilością śniegu spiętrzonego wysoko na zaspach, dachach i drzewach. region.

„Tęskniłem za moim szczęśliwym miejscem…” Renner napisał w podpisie, gdy pozostaje w szpitalu podczas rekonwalescencji po wypadku z pługiem śnieżnym na posiadłości w Nowy Rok.

Renner został przetransportowany drogą lotniczą do lokalnego centrum medycznego 1 stycznia po tym, jak niósł „niezwykle duży sprzęt do odśnieżania” podczas odśnieżania podjazdów i pomagania sąsiadom w odśnieżaniu po znacznych opadach śniegu w okolicy. posłowie i szeryf hrabstwa Washoe, Darin Balaam, powiedział w dniach następujących po zdarzeniu.

Jeremy Renner publikuje zdjęcie zaśnieżonej chaty podczas rekonwalescencji w szpitalu: „Moje szczęśliwe miejsce zniknęło”

Jeremy Renner/Instagram

Doznał „tępych urazów klatki piersiowej i urazów ortopedycznych” i następnego dnia przeszedł pilną operację, zgodnie z oświadczeniem jego przedstawiciela.

POWIĄZANY: Jeremy Renner, w obliczu „Długiej drogi do wyzdrowienia”, „przytłoczony falą miłości i wsparcia”: źródło

Rennera, który swoje 52. urodziny spędził w szpitalu 7 stycznia ostatnio udostępniła aktualizację w zeszły piątek, kiedy opublikowała wideo na swoim Instagramie Historia pielęgniarki zabierającej ją do pokoju na skan medyczny

„Życzę wam wszystkim wyjątkowej nocy” – podpisała klip.

Jeremy Renner uczestniczy w obchodach filmu Marvel Studios

Jeremy Renner bierze udział w premierze nadchodzącego filmu Marvel Studios „Hawkeye” w Curzon Hoxton 11 listopada 2021 r. w Londynie, Anglia. Sześcioodcinkowe wydarzenie zadebiutuje 24 listopada na Disney+

Tim P. Whitby/Getty

Źródło zbliżone do Rennera powiedziało firmie LEOPLE w zeszłą środę kiedy aktor wyzdrowiejema przed sobą „długą drogę do wyzdrowienia”.

„Jeremy robi pozytywne postępy” – kontynuowało źródło, powtarzając za siostrą Rennera, Kym, która również powiedziała LUDZIOM, że Mściciele gwiazda „niszczył wszystkie cele sukcesu”.

Nigdy nie przegap historii – zarejestruj się Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE aby być na bieżąco z tym, co LUDZIE mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.

Od czasu hospitalizacji Rennera zarówno fani, jak i znani przyjaciele — w tym Evangeline Lily, Hailee Steinfeld oraz Chrisa Hemswortha – wszystko tam jest życzył aktorowi wszystkiego najlepszego na zadośćuczynieniu z Lilly, 43 lata, pisać na Instagramie że Renner „zawsze był jednym z nich najbardziej przyziemni i prawdziwi ludzie Kiedyś spotkałem w Hollywood”.

Źródło powiedziało LUDZIE, że wiadomości rozgrzały serce Rennera, gdy wyrusza on w trudną podróż do wyzdrowienia. Źródło podało: „Została przytłoczona falą miłości i wsparcia”.

POWIĄZANY: Jeremy’ego Rennera Burmistrz Kingstown Premiera drugiego sezonu podczas rekonwalescencji gwiazdy po wypadku z pługiem śnieżnym

„Jeśli ktoś zna Jeremy’ego, to jest wojownikiem i nie zadziera” — siostra Kym powiedziała niedawno firmie LEOPLE o postępach jej brata. „Przebija wszystkie cele sukcesu. Nie moglibyśmy być bardziej pozytywnie nastawieni do przyszłości”.

Aktor przekazał swoją pierwszą aktualizację fanom 3 stycznia, publikując selfie w swoim szpitalnym łóżku na Instagramie i dziękując życzliwym za wsparcie. „Dziękuję wszystkim za miłe słowa. 🙏. Jestem zbyt zdezorientowany, aby teraz pisać. Ale Przesyłam wam wszystkim miłość”.

Leave a Comment