Jeremy Renner uratował swojego siostrzeńca, który został ranny w wypadku z pługiem śnieżnym, mówi raport szeryfa

Raport szeryfa Nevady uzyskany przez CNN odkrył, że Jeremy Renner tak naprawdę próbował uratować swojego siostrzeńca, kiedy brał udział w wypadku z pługiem śnieżnym, który prawie kosztował go życie w Nowy Rok. Aktor Hawkeye próbował powstrzymać swój pług śnieżny przed wpadnięciem w poślizg i uderzeniem swojego siostrzeńca, kiedy został wciągnięty pod pojazd i zmiażdżony.

Renner powiedział śledczym, że wyciągał ciężarówkę swojego siostrzeńca ze śniegu swoim pojazdem śnieżnym, kiedy pług śnieżny nagle zaczął się ślizgać na boki. Następnie aktor wysiadł z pojazdu, aby spróbować zatrzymać maszynę.

„Kiedy opuścił Pistenbully, zdał sobie sprawę, że zmierza prosto do (jego siostrzeńca)” – czytamy w raporcie. „Bał się, że Pistenbully uderzy (jego siostrzeńca), więc postanowił spróbować zatrzymać Pistenbully lub przekierować go”.

Aby dostać się z powrotem do kabiny pługa śnieżnego, Renner musiał wspiąć się na ruchomą gąsienicę. W raporcie zauważono, że w momencie, gdy próbował się wspiąć, został „natychmiast wciągnięty pod lewą burtę”. Należy również zauważyć, że hamulec postojowy ratraka nie był zaciągnięty.

„Chociaż Pistenbully miał pewne problemy mechaniczne, na podstawie naszego przeglądu mechanicznego uważa się, że hamulec postojowy uniemożliwia Pistenbully poruszanie się do przodu” – czytamy w raporcie. „Kiedy Renner próbował zatrzymać lub pokierować Pistenbully, aby uniknąć obrażeń (swojego) siostrzeńca), zatrzymał pojazd na torach i został przejechany.

W raporcie stwierdzono również, że „problemy mechaniczne mogły być przyczyną tego wypadku” z powodu awarii świateł hamowania.

W końcu to dobra wiadomość, że był tam siostrzeniec Rennera, który był w stanie pomóc aktorowi do czasu przybycia pomocy. Renner został następnie przetransportowany drogą lotniczą do szpitala; przeszedł co najmniej dwie operacje i był leczony na oddziale intensywnej terapii.

Renner wrócił już do domu, ale wciąż dochodzi do siebie po wypadku. Zabrał się na Twittera, aby podziękować wszystkim swoim zwolennikom za ich miłość i wsparcie, ujawniając, że złamał „30 plus” kości podczas tego incydentu.

Carson Burton jest niezależnym autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze pod adresem @carsonsburton.

Leave a Comment