Jeremy Renner został zmiażdżony przez pług śnieżny, gdy próbował uratować swojego siostrzeńca przed obrażeniami, powiedział szeryf.CNN

Aktor Jeremiego Rennera Według raportu z incydentu Biura Szeryfa Nevady, próbowała zatrzymać pług śnieżny przed wpadnięciem w poślizg i uderzeniem w dorosłego siostrzeńca, który został wciągnięty pod pojazd i zmiażdżony w Nowy Rok.

Hamulec postojowy nie był włączony i zatrzymałby pojazd śnieżny na torze, który zaczął ślizgać się na boki. 52 lata Według raportu biura szeryfa hrabstwa Washoe złożonego w piątek, gwiazdor „Avengers” użył go do wyciągnięcia ciężarówki swojego siostrzeńca ze śniegu.

„Pług śnieżny Pistenbully zaczął się ślizgać, powodując, że Renner wysiadł z pojazdu bez zaciągnięcia hamulca awaryjnego”, zgodnie z konkluzją raportu, otrzymanego we wtorek przez CNN na żądanie publicznych rejestrów.

„Chociaż Pistenbully miał pewne problemy mechaniczne, nasza kontrola mechaniczna sugeruje, że hamulec postojowy uniemożliwia Pistenbully poruszanie się do przodu. Kiedy Renner próbował zatrzymać lub odwrócić Pistenbully, aby uniknąć obrażeń (jego siostrzeńca), wjechał pod pojazd na ślad i przejechał.

Kontrolka hamulca w kabinie Snowcata nie działała, a „w wypadku mogły wystąpić problemy mechaniczne” – czytamy w raporcie.

Siostrzeniec był w stanie pomóc Rennerowi do czasu przybycia pomocy, czytamy w raporcie. Renner został przetransportowany drogą lotniczą do szpitala, gdzie spędził ponad dwa tygodnie, przeszedł co najmniej dwie operacje i był leczony na oddziale intensywnej terapii.

Z raportu wynika, że ​​uszkodzenie mienia nie zostało uznane za przyczynę zdarzenia. CNN skontaktowało się z przedstawicielami Rennera w celu uzyskania komentarza.

Incydent rozpoczął się w Nowy Rok, kiedy Renner odholowała ciężarówkę swojego siostrzeńca z podjazdu aktora po tym, jak utknęła w śniegu, powiedziała śledczym 5 stycznia podczas pobytu w szpitalu.

Po wyholowaniu ciężarówki na ulicę pług śnieżny zaczął „ślizgać się na boki”, a następnie „toczyć się po zboczu” – powiedział Renner. Powiedział śledczym, że w tym momencie Renner wyskoczył z ratraka.

„Kiedy opuścił Pistenbully, zdał sobie sprawę, że zmierza on prosto do (jego siostrzeńca)” – czytamy w raporcie. „Bał się, że Pistenbully uderzy (jego siostrzeńca), więc postanowił spróbować zatrzymać Pistenbully lub przekierować go”.

Aby wejść do kabiny pługa śnieżnego, Renner musiał wspiąć się na jego ruchomą gąsienicę i „natychmiast został wciągnięty pod lewą boczną gąsienicę” – czytamy w raporcie.

Renner został „całkowicie zmiażdżony przez duży ratrak (pojazd)” i miał „ekstremalne (ciężkie) oddychanie”, „prawa klatka piersiowa… zapadła się – zmiażdżona górna część tułowia”. Dzienniki połączeń 911 uzyskany przez CNN, powiedział.

„Napastnik przewrócił się na niego i ruszył dalej” – czytamy w raporcie. „Leżał na ziemi i skupiał się na oddychaniu, podczas gdy (jego siostrzeniec i inni) leczyli go, dopóki personel medyczny nie przybył na miejsce”.

Powiedział, że Renner, który gra superbohatera, łucznika Hawkeye’a w filmie Marvela i programie telewizyjnym „Universe”, złamał ponad 30 kości podczas tego incydentu.

Opublikował zdjęcie Instagram w zeszłym tygodniu z podpisem, który brzmiał: „Poranne treningi i postanowienia zmieniły się w tym nowym roku….Urodziłam się z tragedii całej mojej rodziny i szybko skupiłam się na łączeniu miłości w działaniu ❤️ Chcę podziękować WSZYSTKIM za ich wiadomości i troskę o moje rodzina i ja… Dużo miłości i uznania dla was wszystkich. Te ponad 30 złamanych kości się zagoi, staną się silniejsze, gdy pogłębi się miłość i więź z rodziną i przyjaciółmi. Miłość i błogosławieństwa dla was wszystkich”.

Leave a Comment