Jeremy Renner został zmiażdżony przez ratrak, gdy próbował uratować swojego siostrzeńca, powiedział szeryfCNN

Aktor Jeremiego Rennera Według raportu biura szeryfa hrabstwa Washoe, próbowała powstrzymać ślizgający się ratrak przed uderzeniem jej siostrzeńca, kiedy została wciągnięta pod pług śnieżny i zmiażdżona w Nowy Rok.

Pojazd zaczął wpadać w poślizg po tym, jak gwiazda “Avengers” użyła go do wyciągnięcia ciężarówki swojego siostrzeńca ze śniegu, a hamulec postojowy, który nie był zaciągnięty, zatrzymałby go, zgodnie z raportem incydentu złożonym w piątek. CNN uzyskało dokument we wtorek dzięki publicznemu zgłoszeniu.

„Pług śnieżny Pistenbully zaczął się ślizgać, powodując, że Renner opuścił pojazd bez zaciągnięcia hamulca awaryjnego” – podsumował raport.

„Podczas gdy Pistenbully miał pewne problemy mechaniczne, nasza inspekcja mechaniczna uważa, że ​​hamulec postojowy uniemożliwia Pistenbully poruszanie się do przodu. Kiedy Renner próbował zatrzymać lub zmienić kierunek Pistenbully, aby uniknąć obrażeń [his nephew]wciągnął pojazd pod tory i przejechał.

W raporcie zauważono również, że światło hamowania w kabinie pojazdu nie działało i że „wypadek mógł mieć związek z problemami mechanicznymi”.

Renner został przetransportowany samolotem do szpitala, gdzie przebywał ponad dwa tygodnie, przechodząc co najmniej dwie operacje i leczony na oddziale intensywnej terapii.

A Dzienniki połączeń 911 Według CNN Renner został „całkowicie zmiażdżony przez wielki ratrak [vehicle]” i miał „ekstremalne [difficulty] oddycha.” Dalej mówi się, że „prawa strona jego klatki piersiowej zapadła się – jego górna część tułowia jest zmiażdżona”.

Incydent rozpoczął się w Nowy Rok, kiedy Renner odholował ciężarówkę swojego siostrzeńca z podjazdu aktora po tym, jak utknęła w śniegu, powiedział śledczym podczas hospitalizacji 5 stycznia, zgodnie z raportem z incydentu.

Renner powiedział, że po pomyślnym wyciągnięciu ciężarówki ze śniegu na ulicę pług śnieżny „ześlizgnął się na bok”, a następnie „potoczył się w dół wzgórza”. W tym momencie Renner powiedział śledczym, że wyskoczył z pługa śnieżnego.

„Kiedy opuścił Pistenbully, zdał sobie sprawę, że zmierza prosto do niego [his nephew,]” czytamy w raporcie. „Bał się, że Pistenbully uderzy [his nephew]więc postanowił spróbować zatrzymać lub odwrócić Pistenbully.

Raport stwierdza, że ​​aby wejść do kabiny pługa śnieżnego, Renner musiał wspiąć się na ruchomy chodnik. Kiedy wskoczył na tor, Renner został natychmiast wciągnięty pod lewy pas.

„Napastnik przewrócił się na niego i ruszył dalej” – czytamy w raporcie. „Leżał na ziemi, koncentrując się na oddychaniu [his nephew and others] leczył go do czasu przybycia personelu medycznego.

Renner, który gra superbohatera, łucznika Hawkeye’a w filmie Marvela i programie telewizyjnym „Universe”, mówi, że podczas incydentu złamał ponad 30 kości.

Opublikował zdjęcie Instagram w zeszłym tygodniu z podpisem, który brzmiał: „Poranne treningi i postanowienia zmieniły się w tym nowym roku….Urodziłam się z tragedii całej mojej rodziny i szybko skupiłam się na łączeniu miłości w działaniu ❤️ Chcę podziękować WSZYSTKIM za ich wiadomości i troskę o moje rodzina i ja… Dużo miłości i uznania dla was wszystkich. Te ponad 30 złamanych kości się zagoi, staną się silniejsze, gdy pogłębi się miłość i więź z rodziną i przyjaciółmi. Miłość i błogosławieństwa dla was wszystkich”.

Z raportu wynika, że ​​uszkodzenie mienia nie zostało uznane za przyczynę zdarzenia.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Rennera w celu uzyskania komentarza.

Leave a Comment