Jeremy Renner zwolniony ze szpitala po wypadku z pługiem śnieżnym | Jeremiego Rennera

Aktor Jeremiego Rennera wrócił do domu ze szpitala, gdy dochodzi do siebie po wypadku z pługiem śnieżnym, w wyniku którego został ciężko ranny.

Renner, lat 52, zaktualizował fanów, komentując tweeta opublikowanego przez burmistrza Kingstown na jego koncie w programie telewizyjnym Paramount +. Napisał: „Poza mgłą mózgową podczas rekonwalescencji byłem bardzo podekscytowany oglądaniem odcinka 2.01 z rodziną w domu”.

Renner trafił do szpitala w Nowy Rok po tym, jak zepsuł pług śnieżny, próbując oczyścić podjazd w pobliżu swojego domu w Nevadzie. Według A. doznał tępego urazu klatki piersiowej i wymagał dwóch operacji oświadczenie jego publicysta.

W oświadczeniu napisano: „Rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekowali, Truckee Meadows Fire and Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrz Reno Hillary Schieve oraz rodzinom Carano i Murdock. Są również bardzo przytłoczeni i doceniają miłość i wsparcie ze strony jego fanów.

3 stycznia Renner opublikował aktualizację w mediach społecznościowych. Superbohater Marvela, Hawkeye, powiedział w poście na Instagramie, że jest w tej chwili zbyt zdezorientowany, by pisać. Ale przesyłam wam wszystkim miłość”.

“,”alt”:”Jeremy Renner instagram post”,”index”:5,”isTracking”:true,”isMainMedia”:false,”source”:”Instagram”,”sourceDomain”:”instagram.com”}”>

Zezwolić na treści na Instagramie?

Ten artykuł zawiera treść dostarczoną przez Instagram. Przed załadowaniem czegokolwiek prosimy o zgodę, ponieważ mogą one wykorzystywać pliki cookie i inne technologie. Aby wyświetlić jego zawartość kliknij „Zezwól i kontynuuj”.

Tego samego dnia szeryf hrabstwa Washoe, Darin Balaam, powiedział dziennikarzom, że jego funkcjonariusze odpowiedzieli na telefon pod numer 911 w sprawie mężczyzny zmiażdżonego przez jego ważącą 14 000 funtów maszynę do odśnieżania Sno-Cat.

Sno-Cat Renner, którym kierował, zaczął się toczyć, gdy nie było go w pojeździe. Został ranny po próbie powrotu na miejsce kierowcy.

Balaam powiedział, że związane z pogodą zamknięcia dróg opóźniły czas reakcji. Renner został przewieziony karetką do szpitala w Reno. Sno-Cat został skonfiskowany.

Inni członkowie obsady Avengers, w tym Chris Hemsworth, Chris Pratt, Chris Evans i Mark Ruffalo, byli wśród tych, którzy przesłali życzenia swojemu partnerowi.

Leave a Comment