Jerry Jones: Brett Maher zrobił wystarczająco dużo, aby zachować swoją pracę

Getty Images

Kopacz kowbojów Bretta Mahera spudłował swoją pierwszą próbę zdobycia dodatkowego punktu z prawej strony. Nie trafił w drugie prawe. Nie trafił w trzecie lewe skrzydło. Nie trafił w czubek czwartego prawego pionu.

Ustanowił współczesny rekord NFL pod względem nieudanych PAT w jednym meczu i był jedyną rzeczą, która poszła nie tak dla Cowboys w 31-14 łuskaniu Buccaneers.

„Zdecydowanie nie wykonałem dziś swojej części” – powiedział Maher. „Ten zespół jest dla mnie zbyt dobry, aby to zrobić. Wróć do niego w tym tygodniu”.

Pytanie brzmi: czy dostanie kolejną szansę w tym tygodniu?

Właściciel Cowboys, Jerry Jones, powiedział, że Maher zrobił wystarczająco dużo, aby utrzymać swoją pracę w tym sezonie. Maher miał 50 z 53 punktów w PAT i 29 z 32 rzutów z gry w sezonie zasadniczym.

„Nie. Nie. Nie mamy [look at kickers this week]— powiedział Jones. „Zrobił wystarczająco dużo dobrych rzeczy. Nie sądzę, żeby zepsuł wtyczkę czy cokolwiek innego.

Maher, który również przegapił swoją jedyną próbę PAT w 18. tygodniu, podjął piątą próbę w poniedziałek wieczorem.

“”Możesz kontynuować lub . . . Po prostu starałem się trafić dobrze i czysto” – powiedział Maher o swojej piątej próbie zdobycia dodatkowego punktu. “Po prostu nie wystarczająco dobre.”

Leave a Comment