Jeśli Aaron Rodgers odejdzie z Packers do innej drużyny, gdzie by poszedł?

Obrazy Getty’ego

Wydaje się, że w zeszłym roku Aarona Rodgersa założył spadochron, wsiadł do samolotu, odczekał, aż osiągnie wysokość, stanął za otwartymi drzwiami. A potem postanowił nie skakać.

W tym roku Rodgers wydaje się ponownie zakładać spadochron.

W swoich komentarzach do Pata McAfee i AJ Hawka we wtorek stało się całkowicie jasne, że Rodgers przynajmniej rozważyć opcję grać w innym zespole. Ponieważ tak wiele zespołów szuka potencjalnych nowych rozgrywających, postanowiliśmy sporządzić listę możliwych miejsc docelowych — choćby po to, by je skreślić.

Oto najszersza lista, jaką mogliśmy wymyślić, w następującej kolejności: AFC, potem NFC; Wschód, północ, południe, zachód.

Samoloty odrzutowe.

Ważą swoje opcje. A właściciel Woody Johnson wyraził chęć wydania pieniędzy na odpowiedniego gracza. Czy zagraliby all-in na 39-letniego rozgrywającego, tak jak zrobili to 15 lat temu z 38-letnim wówczas Brettem Favre?

Czy Rodgers byłby skłonny zamienić w dużej mierze przyjazne granice Wisconsin na Nowy Jork? Fani odrzutowców rozwinęliby dla niego czerwony dywan. W chwili, gdy się poślizgnie, zostaje wygwizdany głośniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Delfiny.

To jest ekscytujące. Delfiny stworzyły świetny atak pod wodzą trenera Mike’a McDaniela. Zrobił rozgrywającego Tua Tagovailoa dobrze wyglądać. Co by to zrobiło z kimś takim jak Rodgers?

To pytanie do rozważenia przez fanów Dolphins. Podczas gdy ich silna lojalność wobec Tua sprawiała, że ​​czasami mieli urojenia co do potencjalnych ograniczeń jego ogólnych umiejętności, zagorzali fani Dolphins powinni być przygotowani na pytanie, czy drużyna mogłaby być jeszcze lepsza z lepszym rozgrywającym.

Rodgers byłby lepszym rozgrywającym. Może być różnicą między oscylowaniem wokół 0,500 a wygraniem Super Bowl.

Patrioci.

Jeśli Maca Jonesa nie ma, czy Rodgers może być? Połączenie Rodgersa i Billa Belichicka byłoby ekscytujące. Prawdziwe pytanie brzmi, czy Patriots będą mieli wystarczająco dużo wokół Rodgersa, aby zadziałało to zarówno dla gracza, jak i dla drużyny.

Wrony.

Jeśli sprzedadzą Lamara Jacksona, będą potrzebować nowego rozgrywającego. Łatwym krokiem byłoby podniesienie Tylera Huntleya. Bardziej drastycznym posunięciem byłoby pozyskanie rozgrywającego, którego obecność będzie wymagała przeglądu ofensywy.

Biorąc wszystko pod uwagę, to nie ma sensu. Byłaby to zbyt duża inwestycja i zbyt dramatyczna zmiana.

Tytani.

Mają szansę szybko wrócić do bardzo dobrych wyników. Silna ochrona, Derrick Henry, świetny trener. Tennessee ma wiele sensu dla Rodgersa.

Teksańczycy.

Rodgers powiedział we wtorek, że nie chce być częścią odbudowy. Więc wykreśl Teksańczyków z tej listy.

źrebaki.

To ma sens dla Rodgersa. To nie ma sensu dla Colts, którzy desperacko muszą zerwać z nawykiem podpisywania starzejących się rozgrywających na roczne umowy o rok za późno.

Najeźdźcy.

Raiders szukają nowego rozgrywającego. To, czy Rodgers i trener Josh McDaniels będą dobrze ze sobą współpracować, byłoby bardzo poważnym pytaniem. A jeśli celem Rodgersa jest wygranie ligi, prawdopodobnie nie powinien wybierać tego, który ma Patricka Mahomesa w tym.

Dowódcy.

Planują ruszyć dalej Sama Howella. Jeśli Rodgers był zainteresowany, powinni przynajmniej rozważyć tę opcję. Jednak ze względu na trudność dywizji Rodgers prawdopodobnie rozsądnie byłoby rozważyć inne miejsce niż NFC East.

Pantery.

Właściciel David Tepper zawsze szuka gracza franczyzowego. A zespół jest wystarczająco dobry, aby rywalizować z kimś takim jak Rodgers na liście.

Korsarze.

Ponownie Rodgers nie chce uczestniczyć w odbudowie. Buccaneers nagle czują, że są w tym trybie. Następny.

Święci.

Byłoby to ekscytujące rok lub dwa lata temu. Teraz wydaje się, że Saints są na rozdrożu, by skusić Rodgersa. Ponadto trudno byłoby im znaleźć ograniczenia w jego kontrakcie.

Sokoły.

To intrygujące. Falcons wygrali więcej meczów niż ktokolwiek się spodziewał w ciągu ostatnich dwóch lat. Mają kilku bardzo utalentowanych piłkarzy. Są o krok od potencjalnego przejścia do statusu „konkurenta”. Rodgers mógłby ich tam sprowadzić.

49ers.

W kwietniu 2021 roku 49ers próbowali wymienić Rodgersa. Od tego czasu poświęcili zbyt wiele, by je zdobyć Treya Lancai potknęli się Brocka Purdy’ego. Jeśli dodadzą starzejącego się weterana na pozycji rozgrywającego, są znacznie bardziej skłonni do podpisania kontraktu Toma Brady’ego.

Seahawki.

Geno Smith chce zostać i wydaje się, że Seahawks go chcą. Ale jeśli Rodgers ma nadzieję grać na Zachodnim Wybrzeżu, to prawdopodobnie będzie najbliżej Kalifornii – dopóki nie wyruszy do Las Vegas.

Leave a Comment