Jim Harbaugh: Moje serce jest z University of Michigan

Obrazy Getty’ego

Flirt Jima Harbaugha z NFL w 2022 roku zakończył się powrotem na University of Michigan i to samo stało się w 2023 roku.

Harbaugh przeprowadził wywiad z Broncos w zeszłym tygodniu, ale prezydent University of Michigan, Santa Ono, powiedział w poniedziałkowym tweecie, że właśnie rozmawiał z Harbaugh i że Harbaugh powiedział, że zostanie z Wolverines.

„Właśnie rozmawiałem przez telefon z trenerem Harbaugh i Jim podzielił się ze mną wspaniałą wiadomością, że jest gorset jako główny trener Michigan Wolverines – powiedział Ono. „To fantastyczna wiadomość, którą przekazałem naszemu dyrektorowi sportowemu, Warde Manuelowi”.

Harbaugh wydał swoje oświadczenie niedługo później.

„Uwielbiam relacje, jakie mam w Michigan – trenerzy, personel, rodziny, administracja, prezydent Santa Ono, a zwłaszcza zawodnik i jego rodziny” – powiedział Harbaugh. „Moje serce jest na Uniwersytecie Michigan. Słyszałem kiedyś, jak mądry człowiek powiedział:„ Nie próbuj być szczęśliwym, kiedy jesteś szczęśliwy ”. Stań się niebieski!”

Ono powiedział pod koniec zeszłego tygodnia, że ​​szkoła przeprowadziła „pozytywne i konstruktywne rozmowy” z Harbaugh na temat pobytu w Ann Arbor. Modyfikacja kontraktu Harbaugha była prawdopodobnie omawiana w tych rozmowach i ciekawe będzie, czy teraz nastąpi wykup, co zmniejszy prawdopodobieństwo, że Harbaugh planuje wrócić do NFL w 2024 roku.

Leave a Comment