Journey to the Savage Planet pojawi się na PS5 Xbox Series 14 lutego

Wydawca

Oto recenzja gry za pośrednictwem 505 Games:

Zgadza się, szanowny personelu, Twoja podróż do ARY-26 w programie Pioneer jest teraz jeszcze lepsza (trudno było ją udoskonalić!) dzięki soczystej zawartości do pobrania, nowym reklamom, dodatkowym czatom z Martinem Tweedem i ulepszonemu trybowi robienia zdjęć! Co więcej, gra jest teraz w pełni zoptymalizowana pod kątem nowych konsol ORAZ zawiera porównanie wydajności z wydajnością. Grafika. Szczerze mówiąc, prawie na to nie zasługujesz, ale nie ma za co. Damy Ci chwilę na zebranie się w sobie i przetrawienie tej niesamowitej wiadomości.

Strawiony? Dobrze. Poznaj planety z ARY-26 i DLC-1 z obsługą rozdzielczości do 4K (natywnej lub wyższej) na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. A jeśli kupiłeś grę wcześniej, otrzymasz aktualizację za darmo! Co za czas na życie!

Jak już wiecie, Kindred Aerospace odpowiada za określenie żywotności życia ludzkiego na planecie ARY-26. Dowody sugerują, że atmosfera planety może mieć właściwości halucynogenne, ale jak wiesz, mamy silną politykę antynarkotykową. Poznaj nieodkrytą florę i faunę planety oraz udokumentuj dziwne formy życia, które nasi naukowcy naukowo sklasyfikowali jako „złe”. Prowadź badania za pomocą standardowych narzędzi branżowych: pistoletów laserowych, bomb, kwasów i innych materiałów wybuchowych lub zarekwiruj zasoby ARY-26 do tworzenia narzędzi wykorzystujących technologię druku 3D. Pamiętaj, że Twoje świadczenia nie obejmują ubezpieczenia zdrowotnego. Umrzesz, to twoja wina, szanowny pracowniku.

„Przeszliśmy przez akwizycję, zostaliśmy zwolnieni, założyliśmy nową firmę i odzyskaliśmy naszą własność intelektualną, ale jakoś, w jakiś sposób, Edycja pracownika miesiąca nasza szalona gra w końcu pojawi się na nowych konsolach”, powiedział dyrektor kreatywny Raccoon Logic, Alex Hutchinson, w komunikacie prasowym („tylko trochę płacząc”). „Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali, a zwłaszcza tobie, pracownikowi wartości. Jesteś moim ulubieńcem, jakkolwiek masz na imię.

Podróż na dziką planetę jest obecnie dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC Parowy, Epicki sklep z grami, GOGoraz Skromny sklep.

Sprawdź nowy zestaw filmów z rozgrywki poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

Filmy z gier

Wideo nr 1

Wideo nr 2

Wideo nr 3

Wideo nr 4

Wideo nr 5

Wideo nr 6

Zrzuty ekranu

Leave a Comment