Julian Sands: brytyjski aktor zidentyfikowany jako zaginiony turystaCNN

Brytyjski aktor Julian Sands, znany z pracy nad serialami takimi jak „24 godziny” oraz filmami „Pokój z widokiem” i „Arachnofobia”, został zidentyfikowany jako turysta zaginiony w rejonie Mount Baldy w Kalifornii od zeszłego piątku. do biura szeryfa hrabstwa San Bernardino.

Sands zaginął 13 stycznia o godzinie 19:30, powiedziała CNN rzeczniczka departamentu Gloria Huerta.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Sands w celu uzyskania komentarza.

góra Baldy znajduje się w górach San Gabriel w hrabstwie San Bernardino.

Huerta powiedział, że ekipy poszukiwawczo-ratownicze były na górze w poszukiwaniu Sands, ale z powodu trudnych warunków pogodowych i zagrożenia lawinowego ratownicy musieli odwołać poszukiwania.

Huerta dodał, że urzędnicy nadal używają dronów do poszukiwania Sands, ale ograniczyli inne zasoby ze względu na pogodę na Mount Baldy.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino ostrzegł ostatnio turystów przed odwiedzaniem Mount Baldy, gdzie silne wiatry i lód nadal stwarzają zagrożenie.

Wewnątrz post na FacebookuAgencja podała, że ​​w ciągu ostatnich czterech tygodni zespoły poszukiwawczo-ratownicze uczestniczyły w 14 misjach ratunkowych w okolicach Mount Baldy.

„Te misje ratunkowe są przeznaczone dla zagubionych, unieruchomionych i/lub rannych turystów. Niestety w ciągu ostatnich 4 tygodni dwóch turystów nie przeżyło z powodu upadków i obrażeń” – czytamy w poście. „Niedawne burze, które przyniosły śnieg i lód, nie są dobre dla turystów, nawet tych, którzy czują się bardzo doświadczeni”.

Inne dokonania Sandsa obejmują filmy takie jak „Pola śmierci” i „Leaving Las Vegas” oraz programy telewizyjne, takie jak „Smallville”.

Jednym z jego ostatnich osiągnięć była powracająca rola w serialu telewizyjnym Netflix What/If.

Leave a Comment