Justin Herbert, gracze Chargers wspierają Brandona Staleya pomimo epickiego upadku play-offów

Po sobotnim epickim upadku prowadzenia 27-0 w Jacksonville, zawodnicy Los Angeles Chargers bronili trenera Brandona Staleya, którego przyszłość znalazła się pod ostrzałem po meczu. 31-30 strata Dla Jaguarów.

„Każdy byłby szczęściarzem, mając trenera takiego jak Staley. Był niesamowitym liderem i cieszy się szacunkiem wszystkich w naszej drużynie” – powiedział rozgrywający. Justyna Herberta powiedział, za pośrednictwem Associated Press. „Jest autentyczny, jest sobą i był tą samą osobą przez ostatnie dwa lata”.

Wydawało się, że fotel Staleya ostygł po pierwszym występie Chargers po sezonie od 2018 roku. Jednak zachowanie trenera z bezsensowną grą w 18. tygodniu – gdzie gwiazda odbiornika Mike’a Williamsa mam ranić — oraz fatalna moda w którym LA przegrał z Jacksonville, ponowił wezwania do jego pracy.

Według mężczyzny, kierownictwo Chargers stało w niedzielę za trenerem, przygotowując się do offseason. Obronny liniowy Joey Bosaktóry otrzymał w sobotę dwie kluczowe kary za niesportowe zachowanie, zauważył, że będzie to drugi sezon Staleya na czele klubu.

„Naprawdę ufam tym trenerom. To nowy główny trener w tej lidze. Oczekiwanie, że od razu będzie wiedział wszystko, jest trochę głupie” – powiedział Bosa. „Myślę, że musimy po prostu budować. To nie stanie się z dnia na dzień”.

Staley dzieli zaledwie sześć sezonów od bycia koordynatorem obrony na James Madison University, zanim przejdzie do zawodowców. Po trzech sezonach jako trener zewnętrznych pomocników NFL, Staley spędził jeden sezon jako koordynator obrony Rams, zanim dostał najwyższą pracę w Chargers.

Kariera Staleya w NFL może być na jego korzyść, ponieważ właściciel Chargers, Dean Spanos, postanawia pozostać na torze po zwycięskich sezonach jeden po drugim.

„Czuję, że to, co tutaj zbudowaliśmy i co robimy każdego dnia, jest czymś wyjątkowym”, bezpieczeństwo Derwina Jamesa powiedział. „I ta pierwsza połowa z pewnością to pokazała”.

Pierwsza połowa pokazała potencjał, ale druga połowa była upalna Dwie strony medalu. Los Angeles było katastrofą. Przestępstwo nie mogło utrzymać napędu. Obrona osłabła, pozwalając Jags zdobyć bramkę w każdym z ostatnich pięciu posiadań. A Staley zamarł w miejscu.

To był najbardziej naładowany moment w historii Chargers.

„Wygląda na to, że kiedy wszystko idzie zbyt dobrze i zdarza się jedna zła gra, pojawia się zbiorowe poczucie:„ O mój Boże, co się dzieje? ”Myślę, że jest to trochę zakorzenione we mnie, ponieważ zdarzyło się to milion razy” – powiedział Bosa .

Jeśli Staley ma przeżyć, musi to nastąpić wraz ze zmianami w jego sztabie. Ucieczka z tego samego zespołu, który nadzorował sobotni historyczny upadek, byłaby szaleństwem.

Leave a Comment