Kala gra w Pokémon Scarlet i Violet, popełnia oszustwo związane z kartami kredytowymi

Zdjęcie: Nintendo / PNGWing / Kotaku / designer491 (Getty Images)

YouTuber stworzył alternatywny kontroler Nintendo Switch dla swoich ulubionych ryb, który pozwala im grać w gry wideo na żywo. Ta ryba zdołała wydać prawdziwe pieniądze na niektóre zakupy cyfrowe, próbując pokonać lidera siłowni Pokémon Scarlet i Fiolet (h/t: GameRadar). A wszystko to stało się z tego powodu Scarlett oraz fioletowy są tak zabugowane, że czasami mogą powodować rozgrywkę awaria do strony głównej.

Kanał Mutekimaru to popularny japoński YouTuber, który transmituje ryby grające w gry wideo za pomocą urządzenia wspomagającego. Jest to inicjatywa mająca na celu pomóc widzom pozostać w domu. podczas pandemii. Kiedy ryba przepływa przez określony obszar „kontrolera”, gra rejestruje ten konkretny przycisk jako wejście. To nie jest tylko gra jednej ryby Pokémony zarówno. Właściciel kanału obraca ryby co dwanaście godzin, aby były zdrowe.

Gdyby cała historia się zatrzymała, „ryba zagrała Pokémony w przepływie”, byłbym pod odpowiednim wrażeniem. Ale nie, ryby poszły o krok dalej. Oprócz możliwości podróżowania przez miasta i pustynie z wyspecjalizowanym kontrolerem, kilku rybom udało się nawet wydać prawdziwe pieniądze ich właściciela. Boję się trochę pomyśleć, do czego jeszcze zdolne są te ryby. Napad z bronią w ręku?

W związku z incydentem, w którym dane karty kredytowej zostały ujawnione rybce podczas transmisji na żywo, a płatność została dokonana na koniec

Zwykle tylko jeden podejrzany gracz może jednocześnie przebywać w czołgu Switch. Kiedy właściciel opuścił grę, kilka ryb przejęło kontrolę i zaplanowało swój nikczemny napad.

Ryba była w środku Pokémon Scarlet oraz fioletowyale przez to gra się zawiesiła notoryczne problemy z wydajnością. Kiedy ryba została przeniesiona na stronę główną Nintendo Switch, oni udało się otworzyć sklepgdzie były przechowywane informacje o karcie kredytowej jej właściciela (i w rezultacie doxxed).

Ryba dodano 500 jenów na konto jego właściciela. Następnie wykorzystał otrzymane złote monety Nintendo (opłata lojalnościowa za zakupy cyfrowe), aby dokonać zakupu kosmetyki do golfa od Sport na Nintendo Switch. Odpowiednio Sora Nowości 24właściciel zamierza zażądać zwrotu pieniędzy od Nintendo.

Be careful out there, gamers. Not only can hackers and other unscrupulous types get your credit card information, so can common pet fish. So don’t put your credit card number on shared devices!

Leave a Comment