Kaley Cuoco, Ke Huy Quan, więcej gwiazd

LOS ANGELES — Gwiazdy zebrały się w niedzielę w hotelu Fairmont Century Plaza na drugim wielkim rozdaniu nagród w sezonie przebranych do dziewiątki: Critics Choice Awards.

„Everything Everywhere All at Once” okazał się ulubieńcem wieczoru, zabierając do domu pięć z 14 nominowanych kategorii. Gwiazda „Abbott Elementary”, Sheryl Lee Ralph, zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej i wygłosiła kolejną potężną przemowę — podobnie jak Angela Bassett i Niecy Nash, które zdobyły trofea dla aktorek drugoplanowych za „Czarna Pantera: Wakanda Forever” i „Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story” odpowiednio „ ”.

Wiele się wydarzyło podczas transmisji telewizyjnej, ale w sali balowej było jeszcze więcej akcji, które nie trafiły do ​​​​transmisji telewizyjnej. Od gwiazd rzucających się na siebie selfie po pełne emocji chwile za kulisami — oto, co się wydarzyło.

„Byłem na pustyni”: Brendan Fraser ze łzami w oczach przyjął nagrodę Critics Choice dla najlepszego aktora

Amanda Seyfried robi sobie selfie ze swoją randką z Paulem Walterem Hauserem, Kaley Cuoco i Tomem Pelphreyem

W typowy dla Critics Choice sposób, w chwili gdy w programie telewizyjnym nastąpiła przerwa na reklamy, gwiazdy zerwały się na równe nogi, praktycznie przeskakując przez salę balową, aby współczuć i żartować z innymi celebrytami.

Podczas jednej przerwy Angela Bassett rozmawiała z Janelle Monáe. Keegan-Michael Key i jego żona Elle Key udali się do biurka Abbott Elementary, aby porozmawiać z Quintą Brunson i Lisą Ann Walter. A Stephanie Hsu z „Everything Everywhere All At Once” śmiała się serdecznie z Jenny Slate w „Marcel the Shell with Shoes On”.

Leave a Comment