Kamery internetowe Brio 300 HD firmy Logitech oferują automatyczną korekcję światła i redukcję szumów za 70 USD

Logitecha ma został ujawniony kolorowa gama niedrogich kamer internetowych 1080p, 70 USD (75 GBP) Brio 300 seria. Celem jest pomoc użytkownikom, którzy zmagają się ze „słabymi warunkami oświetleniowymi, niepochlebnymi kątami kamery i niską jakością dźwięku” – powiedziała firma.

W tym celu modele Brio 305 zorientowane na konsumentów i biznes charakteryzują się wysokim kontrastem dynamicznym Brio 300 i automatyczną korekcją światła (za pośrednictwem firmy Prawe światło 2 tech) i cyfrowy mikrofon z redukcją szumów. Jest również wyposażony w osłonę prywatności, która obraca się, aby zablokować obiektyw. Obsługuje 1080p przy 30 klatkach na sekundę i 720p przy 60 klatkach na sekundę i łączy się z dowolnym portem USB-C (musisz kupić adapter do USB-A). Logitech dopuszcza certyfikacje Microsoft Teams, Zoom i Google Meet.

Cena Brio 300 jest taka sama jak Logitech Kamera internetowa C920s Pro HD, ale ma bardziej funkcjonalny kształt stożka i jest dostępny w kolorze Rose, Off-White lub Graphite. W porównaniu do Brio 500 za 130 USD, brakuje mu mikrofonów stereo, ma węższe pole widzenia (70 w porównaniu do 90 stopni) i nie ma automatycznego kadrowania. Ale to także prawie połowa ceny, a Brio 300 jest teraz dostępny za 70 USD Sklep Logitecha.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez zespół redakcyjny niezależny od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Leave a Comment