Kanadyjka jadąca do domu po koncercie Marilyna Mansona pozywa ją za podanie alkoholu

A Kanadyjska kobieta który jechał po pijanemu w 2019 roku, stracił kontrolę nad swoim samochodem i uderzył w dom, powodując potężną eksplozję gazu, która spustoszyła londyńską dzielnicę, pozywa miejsce, w którym serwowano mu alkohol, zgodnie z doniesieniami w Ontario.

CBC poinformowało, że 26-letnia Daniella Leis twierdzi w pozwie, że Ovations Ontario Food Services jest częściowo odpowiedzialna za kilka spraw cywilnych ofiary eksplozji przeciwko niemu i jego ojcu, Shawnowi Leisowi. Obaj mają w sumie sześć spraw przed sobą.

Leis przyznał się w październiku do czterech zarzutów ciężkiego uszkodzenia ciała i został skazany na trzy lata więzienia w lutym 2021 r.

OKOLICZNOŚĆ ONTARIO SPONSOROWANA WYBUCH GAZU PO POJAZDZIE PIJANEGO KIEROWCY DO DOMU

CBC poinformowało, że proces ujawnił, że Leis wracała do domu z koncertu Marilyn Manson w Budweiser Gardens 14 sierpnia 2019 r., kiedy jechał w złym kierunku na Queen’s Avenue, zanim wjechał w dom przy Woodman Avenue.

W wyniku wypadku pękła instalacja gazowa murowanego domu.

Załogom udało się wyciągnąć Lei z samochodu i oczyścić teren po wykryciu wycieku gazu, a 15 minut później dom eksplodował.

NAUCZYCIELKA TRANS Z OGROMNYMI PROTETYKAMI PIERSI/SUTKAMI ZMUSZA KANADOWĄ KOMISJĘ EDUKACJI DO ŻĄDANIA ZMIANY KODEKSU UBIORU

Incydent wymusił ewakuację 100 domów, z których kilkanaście zostało uszkodzonych, a trzy zostały poważnie uszkodzone i zburzone.

Leis twierdzi w swoim pozwie, że Ovations lub jej pracownicy podawali jej alkohol, „kiedy wiedzieli lub powinni byli wiedzieć, że jest pod wpływem alkoholu lub wkrótce się upije” – donosi CBC.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

W pozwie zarzuca się również, że firma nie zapewniła odpowiednio wyszkolonych ochroniarzy do monitorowania odurzenia wychodzących, Ovations nie sprawdził jego „celowego środka transportu”, ponieważ wyszedł nietrzeźwy, a pracownicy go wyrzucili. na miejsce, nie upewniając się, że nie pojechał do domu.

Leave a Comment