„Kawaler” gwiazdorska praca, rodzina, wiek, miasto rodzinne

Podróżowanie u jego boku Zach Shallcross! Sezon 27 Licencjat jest kilku imponujących pretendentów, w tym Kaitlyn „Kaity” Biggar. Chociaż jej oficjalna biografia ABC mówi, że nie boi się wchodzić do DM, Kaity nie musi się o to martwić podczas programu.

„Naprawdę mam nadzieję, że znajdę miłość” – ujawniła Kaity w swoim oficjalnym poście Licencjat bio. „Mam tyle miłości do oddania właściwemu mężczyźnie”.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, w tym jej pracy, wieku i nie tylko.

Kim jest gwiazda „Bachelor” Kaity Biggar?

27-latek pochodził z Kingston w Ontario w Kanadzie. Jednak od tego czasu przeniósł się do pracy do Austin w Teksasie i „szuka”. jej wiecznego księcia z bajki”.

Na czym polega praca gwiazdy „Bachelor”, Kaity Biggar?

Kaity bardzo pasjonuje się karierą pielęgniarki podróżującej, ale nie pozwoliła, by praca przejęła kontrolę nad jej osobowością. Ma „świetne poczucie humoru i jest niezwykle przyziemny”. Zanim została pracownikiem służby zdrowia, Kaity dorastała w łyżwiarstwie figurowym i lubi pływać. Jednak jej biografia ABC ujawnia, że ​​​​„nienawidzi tego, że rekiny mogą pływać pod nią”.

ABC / Ricky Middlesworth

Kim jest rodzina Kaity Biggar, gwiazdy „Bachelor”?

Chociaż niewiele o tym wiadomo Dotychczasowe życie rodzinne Kaity, kobieta z Teksasu szuka „właściwego mężczyzny” i marzy o własnych dzieciach. W rzeczywistości „Kaity nie może się doczekać założenia rodziny i powiedziała, że ​​byłoby to dla niej zerwaniem umowy, gdyby facet nie chciał dzieci”.

Czy Zach i Kaity zaręczyli się w „Kawalerze”? UWAGA: PONIŻEJ SPOILERY

Nie jest jasne, jaki jest stosunek Kaity do Zacha. Jednak Reality Steve ogłosił, że dotrze do finałowej czwórki w sezonie 27. Nie zostało to jeszcze potwierdzone.

„Zach jest dziś na randce w rodzinnym mieście z Kaitlyn Biggar w Austin w Teksasie” Licencjat bloger udostępniony za pośrednictwem Twittera w listopadzie 2022 r., dzieląc się zajawką ich pozornej daty w rodzinnym mieście. „Został nakręcony w rejonie Kongresu Południowego”.

Tak jak biografia ABC Kaity zastanawia się: „Czy Zach będzie tym, który pokaże temu pięknu, że prawdziwa miłość istnieje? Tylko czas powie.”

Nie mogę się doczekać finału Licencjat spoilery? Nie martw się, zapewniamy Ci ochronę. Zobacz, czy Zach Shallcross zaręcza siękto on dwie ostatnie kobiety jest i kim jest czterech najlepszych zawodników. Możesz też oglądać Życie i styl‘s strona licencjacka więcej aktualizacji dramatu przez cały sezon!

Leave a Comment