Kim Kardashian kupiła na aukcji wisiorek z krzyżem Attallah księżnej Diany za prawie 200 000 dolarów

Kim Kardashian kupiła wisiorek Attallah Cross noszony przez księżną Dianę na gali charytatywnej w Londynie w 1987 roku.

Dla przedstawiciela 42-letnia gwiazda reality show kupił duży ametyst i diament w Sotheby’s za 197 453 USD, zgodnie z komunikatem prasowym uzyskanym przez FOX Business.

Według komunikatu prasowego wysadzany klejnotami krucyfiks został sprzedany w ciągu ostatnich pięciu minut dorocznej aukcji Sotheby’s Royal & Noble po tym, jak przedstawiciel Kardashian przelicytował trzech innych konkurentów, aby zdobyć ten kawałek „ponad dwukrotnie więcej niż szacowano przed aukcją”.

Kim Kardashian kupiła wisiorek Attallah Cross noszony przez księżną Dianę na gali charytatywnej w Londynie w 1987 roku. (Getty/Getty Images)

„Jesteśmy zachwyceni, że ten przedmiot znalazł nowe życie w rękach innego znanego na całym świecie nazwiska” – powiedział w oświadczeniu szef działu biżuterii Sotheby’s, Kristian Spoforth.

KIM KARDASHIAN OTWIERA PRYWATNY FUNDUSZ KAPITAŁOWY, ABY WSPIERAĆ MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

The Księżniczka Walii miała na sobie długi naszyjnik z pereł na gali charytatywnej na rzecz Birthright, organizacji non-profit, która zapewnia wsparcie i zasoby kobietom z nieplanowaną ciążą.

Diana połączyła naszyjnik z czarno-fioletową barokową aksamitną sukienką zaprojektowaną przez Catherine Walker, ulubienicę rodziny królewskiej.

Księżna Diana ma na sobie fioletową sukienkę i naszyjnik z krzyżem

Księżna Walii miała na sobie długi naszyjnik z pereł na gali charytatywnej na rzecz Birthright, organizacji non-profit, która zapewnia wsparcie i zasoby kobietom w niechcianej ciąży. (Zbiór zdjęć autorstwa Tima Grahama za pośrednictwem Getty Images/Getty Images)

Wisiorek, stworzony przez królewskiego jubilera Garrarda w latach dwudziestych XX wieku, został zakupiony w latach osiemdziesiątych przez przyjaciela Diany, Naima Attallaha z CBE. Attallah kilkakrotnie pożyczał krzyż księżniczce.

KIM KARDASHIAN DAJE CÓRCE 65 000 $ KURTKA MICHAEL JACKSON NA ŚWIĘTA

„Zrozumiałe jest, że krzyż był noszony tylko raz księżniczkaa po jego śmierci nigdy nie widziano go publicznie, aż do teraz” – czytamy w komunikacie prasowym.

W wydaniu dodano: „Wisiorek w kształcie krzyża – uważany za jednorazową prywatną misję Garrarda dla jednego z ich lojalnych klientów – to odważny i kolorowy zestaw z kwadratowymi ametystami i okrągłymi diamentami.

„Krzyżowy diament ma całkowitą masę około 5,25 karatów i mierzy około 136 x 95 mm”.

Księżna Diana na gali charytatywnej w naszyjniku z krzyżem

Diana połączyła naszyjnik z czarno-fioletową barokową aksamitną sukienką zaprojektowaną przez Catherine Walker, ulubienicę rodziny królewskiej. (Zbiór zdjęć autorstwa Tima Grahama za pośrednictwem Getty Images/Getty Images)

Diana wybrała swój słynny pierścionek zaręczynowy z szafirem i diamentami od Garrarda w 1981 roku. Jej syn, książę William, podarował pierścionek swojej żonie Kate Middleton, kiedy zaręczyli się w 2010 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy Kardashian nabyła historyczny przedmiot noszony przez znaną postać. Kardashianki w 2019r zapłacił przy sprzedaży 25 tys zorganizowany przez Julien’s Auctions, aby wygrać komplet noszony przez Janet Jackson w jej teledysku „What If” z 1993 roku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

W tym samym roku potentat SKIMS opowiedział także o tym, jak ona i ówczesny mąż Kanye West kupili swojej córce North uszytą na zamówienie aksamitną kurtkę, którą Michael Jackson założył na przyjęcie z okazji 65. urodzin Elizabeth Taylor w 1997 roku i ponownie na pokaz filmu. jego filmu Duchy.

Kim Kardashian w sukience Marilyn Monroe

W maju 2022 roku osobowość telewizyjna wywołała poruszenie, kiedy na Met Gala założyła sukienkę Marilyn Monroe z okazji urodzin, Mr. President. (Gotham/Getty Images/Getty Images)

Kardashian złożył zwycięską ofertę w wysokości 65 625 $, mimo że oczekiwano, że kawałek przyniesie tylko 10 000 do 20 000 $. Julien powiedział przed aukcją.

W maju 2022 roku osobowość telewizyjna wywołała poruszenie, kiedy na Met Gala założyła sukienkę Marilyn Monroe z okazji urodzin, Mr. President.

Zmarła aktorka miała na sobie sukienkę Jean Louis podczas serenady prezydenta Johna F. Kennedy’ego w 1962 roku.

Kardashian została później oskarżona o zniszczenie sukienki, którą nosiła przez kilka minut na czerwonym dywanie, zanim przebrała się w replikę.

ROZPOCZNIJ FOX BIZNES W DRODZE, KLIKAJĄC TUTAJ

Jednak Ripley’s Believe It or Not!, która jest właścicielem sukienki i pożyczyła ją Kardashian, zaprzeczyła zarzutom.

„Faktem pozostaje, że w żaden sposób nie uszkodziła ubrania podczas krótkiego czasu, w którym była noszona podczas MET Gala” – napisała organizacja na swojej stronie internetowej.

Leave a Comment