Kobieta pozywa bar po tym, jak tak się upiła, że ​​wydała 10 milionów dolarów do domu

Był tak zbombardowany, że wysadził dom.

Kanadyjka, która spowodowała szkody w wysokości 10 milionów dolarów, prowadząc samochód po pijanemu, wbijając się w dom i powodując eksplozję, pozwała teraz salę koncertową, w której serwowano jej napoje alkoholowe – twierdząc, że winni są właściciele.

Fiasko „samochodowej bomby” miało miejsce w sierpniu 2019 r., kiedy 26-letnia Daniella Leis wracała do domu z koncertu Marilyn Manson w Budweiser Gardens Arena w Londynie, Ontario. poinformowało CBC.

Po piciu na koncercie i wsiadaniu za kółko w Lei rozbij się swoim Fordem Fusion — zarejestrowany na ojca — do murowanego domu przy Woodman Ave. 450, pęknięcie gazociągu i wywołanie ogromnej eksplozji, która zniszczyła cztery domy i raniła siedem osób.

Spadające węgle spowodowały pożar kilku pobliskich domów – i cała okolica musiała zostać ewakuowana, a usługi gazowe i wodne zostały odcięte w okolicy. W sumie eksplozja podobno spowodowała szkody w wysokości od 9,8 do 14,7 miliona dolarów.

Kanadyjka, która po pijanemu spowodowała eksplozję domu o wartości 10 milionów dolarów, pozwała teraz sprzedawcę alkoholu, który podawał jej drinki.
Miasto Londyn, Ontario; Wiadomości telewizyjne

„Skutki finansowe działań pani Leis były ogromne, a szacowane całkowite szkody sięgały 15 milionów dolarów” – powiedział sądowi sędzia George Orsini.

Tymczasem w tym ofiary dwóch policjantów i dwóch strażaków, którzy odnieśli liczne obrażenia, a jeden strażak musiał spędzić ponad tydzień w szpitalu, zanim został wypisany.

26-letnia Daniella Leis została skazana w 2019 roku za jazdę pod wpływem alkoholu.
26-letnia Daniella Leis została skazana w 2019 roku za jazdę pod wpływem alkoholu.
Wiadomości CBS
Leis wracała do domu z koncertu Marilyna Mansona.
Leis wracała do domu z koncertu Marilyna Mansona.
Wiadomości telewizyjne

Leis następnie przyznał się do czterech zarzutów upośledzonej jazdy i był winny został skazany na trzy lata więzienia w 2021 r.

Ale Canuck nie zamierzał odrzucać swojej szansy, by złagodzić finansowe obciążenie.

W tym miesiącu on i ojciec Shawn Leis złożyli pozew przeciwko Ovations Ontario Food Services, firmie, która dystrybuowała bimber. Twierdzą, że dostawca materiałów wybuchowych jest współodpowiedzialny za eksplozję, ponieważ pracownicy „odepchnęli Leisa od miejsca zdarzenia, ale nie podjęli kroków, aby upewnić się, że nie pojedzie do domu”, zgodnie z dokumentami prawnymi.

Ponadto Leis zarzucił również, że Ovations pił alkohol, wiedząc, że klient baru był nietrzeźwy, oskarżając ich o przedkładanie „zysku nad bezpieczeństwo” oraz że wynikająca z tego szkoda została spowodowana lub przyczyniła się do zaniedbania, naruszenia obowiązków, naruszenia. umowy” przez Radę Adwokacką.

Łączne szkody wyniosły około 10 dolarów.
Szkody wyniosły około 10 milionów dolarów.
Miasto Londyn, Ontario

Uważają, że w ramach odszkodowania dystrybutor alkoholu będzie odpowiedzialny za „wszelkie nagrody lub kwoty orzeczeń” wynikające z wielu pozwów wniesionych przeciwko nim przez ofiary Woodman Avenue.

Oznacza to, że jeśli duet ojciec-córka jest zobowiązany do zapłaty cokolwiek kwoty, to „przysługuje im składka i odszkodowanie od [Ovations]”.

Leave a Comment