Kody i Robyn „Nie wierzcie w szczepionki” – mówi Gwendlyn Brown

  • Gwendlyn Brown powiedziała, że ​​jej ojciec Kody i jego żona Robyn nie są zaszczepieni.
  • Nazwał ich wybór „ironicznym”, biorąc pod uwagę surowe zasady COVID-19, których przestrzegali.
  • Kody nie odpowiedział natychmiast na prośbę Insidera o komentarz.

„Siostry żony” TLC Gwiazda Gwendlyn Brown powiedziała w czwartkowym filmie na YouTube, że surowe zasady bezpieczeństwa COVID jej ojca Kody’ego Browna były „ironiczne”, biorąc pod uwagę, że on i jego żona Robyn nadal nie są zaszczepieni.

21-letnia Gwendlyn publikuje cotygodniowe filmy, reagując na ostatnie odcinki rodzinnego reality show, ponieważ zainteresowanie opinii publicznej ich życiem wzrosło teraz, gdy Kody nadal jest romantycznie związany ze swoją czwartą żoną, Robyn Brown.

„Więc z moich rodziców jestem prawie pewna, że ​​wszyscy oprócz Robyn i mojego taty są zaszczepieni” – powiedziała Gwen na końcu filmu, odpowiadając na pytania fanów. „Ci dwaj nie wierzą w szczepionki, co jest naprawdę ironiczne, biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się w serialu”.

W czasie pandemii Surowe zasady COVID firmy Kody obejmował między innymi wymaganie od wszystkich zmiany ubrania zaraz po powrocie do domu, jeśli wychodzili w miejsce publiczne, oraz między innymi dezynfekcję poczty.

Oszustwa druga żona, Janelle Brown, a jego była Christine Brown, która była wówczas mężatką, odmówili wykonania jego instrukcji i odwiedzili swoje dorosłe dzieci, które mieszkały poza Flagstaff w Arizonie podczas pandemii. Widzowie zauważyli, że prowadzi to do napięć między Kodym a obiema żonami, począwszy od 15. sezonu „Siostry żon”.

Kody Brown włączony

Kody Brown o Siostrzanych żonach.

TLCKody już jest „rozwiedziony” z Christine oraz „oddzielony” od Janelle – był duchowo, ale nie prawnie żonaty z obojgiem. Jego pierwsza żona, Meri Brown, przestrzegała jego zasad COVID, ale była para ogłosili koniec swojego „duchowego małżeństwa” w styczniu 2023 roku.

Różne punkty widzenia O COVID-19 spowodował również napięcie między Kodym a niektórymi jego dziećmi Janelle i Christine, w tym biologiczną córką Christine, Gwendlyn.

W swoim ostatnim filmie Gwendlyn odpowiedziała również fanowi, który Zastanawiałem się, dlaczego Kody spędzał tak dużo czasu z Robyn i nie miał zbytniego kontaktu z innymi żonami i dziećmi.

Gwendlyn Brown dalej

Gwendlyn Brown w pierwszym sezonie “Siostry żon” nakręconym w 2010 roku.

TLC– Nie mam pojęcia, naprawdę – odparła. „Myślę, że byłoby to bardzo łatwe. Zrobiliśmy to kilka razy i było to bardzo łatwe i naprawdę łatwe. Myślę, że to po prostu dlatego, że woli spędzać czas z rodziną Robyn”.

W poprzednim filmie „Sister Wives” opublikowanym na YouTube, Gwendlyn przyznała się do tego nie lubi Robyn jako „osoby”. Dodała, że ​​oglądanie jej wywiadów i zachowań w odcinkach “Siostry” “pozbawia mnie jej wartości”.

Wszystkie odcinki Sister Wives są już dostępne do streamowania na Paramount+.

Leave a Comment