Kolejny turysta pozostaje zaginiony na Mount Baldy, podczas gdy poszukiwania aktora Juliana Sandsa trwają

Inny turysta zaginął na kalifornijskiej Mount Baldy, tej samej górze co aktor Julian Sands odszedł 13 stycznia, poinformowali urzędnicy w poniedziałek.

Jin Chung, lat 75, nie wrócił z zaplanowanej wędrówki i nie spotkał się w niedzielę z dwiema innymi osobami, powiedział Departament Szeryfa San Bernardino. pozycja.

Sands nie był tam od 13 stycznia, kiedy wybrał się na wyprawę na szczyt w górach San Gabriel na północny wschód od Los Angeles.

Poszukiwania obu mężczyzn trwają. W weekend podjęto próby zlokalizowania Sands za pomocą helikopterów i dronów wyposażonych w podczerwień; Silny wiatr uniemożliwił użycie samolotów w poniedziałek, powiedział departament szeryfa.

Agencja podała, że ​​w poniedziałek zespoły naziemne ze sprawy Chung ponownie odwiedziły niektóre wcześniej przeszukiwane obszary w poszukiwaniu Sands.

Sands, lat 65, mieszkająca w North Hollywood, jest najbardziej znana z roli w filmie „Pokój z widokiem”.

Chung mieszka w Los Angeles. W niedzielę rano on i dwie inne osoby wjechały samochodem pod górę i zostały rozdzielone. Miał wrócić i spotkać się z nimi o 14:00, powiedział departament szeryfa.

Sands, aktor urodzony w Anglii, zagrał w 1985 roku w filmie Pokój z widokiem i innych filmach, w tym Warlock (1989) i Arachnofobia (1990). Występował także w wielu innych filmach i programach telewizyjnych na przestrzeni dziesięcioleci.

W oświadczeniu wydanym przez biuro szeryfa jego rodzina podziękowała poszukiwaczom, którzy go szukają. Według rodziny drużyny walczą w trudnych warunkach.

Urzędnicy ostrzegali przed silnym wiatrem i lodem, a poszukiwania musiały zostać zawieszone dzień po zaginięciu Sands z powodu zagrożenia lawinowego.

Według Mount Baldy szczyt ma 10 064 stóp Służba Leśna Stanów Zjednoczonych.

Leave a Comment