Komunistyczna Partia Chin przeszukuje krajowy internet w poszukiwaniu „złej kultury”, w tym wizerunków „wulgarnych” kobiet

The Komunistyczna Partia Chin rozpocznie w tym miesiącu rundę cyfrowego sprzątania treści online w tym kraju.

Rząd w pierwszej kolejności usunie z internetu „wulgarne” materiały promujące „złą kulturę”. Nowy Rok Księżycowy.

OBEJRZYJ: CENSORZY CHIŃSCY WYGRYWAJĄ WZROST WIDEO PROTESTÓW; PROTESTUJĄCY UCZĄ SIĘ „SKOMPLIKOWANEGO” RUCHU

Według chińskiego rządu represje mają na celu „powstrzymanie rozprzestrzeniania się złej kultury, ochronę praw i korzyści użytkowników online, oczyszczenie ekologii online i stworzenie pozytywnego, cywilizowanego i zdrowego klimatu w opinii publicznej”.

Cudzoziemki w bikini pozują na plaży w pobliżu jeziora w Hefei, prowincja Anhui, Chiny, 12 maja 2015 r.

Urzędnicy KPCh celują w „nienaturalny” wygląd zseksualizowanych kobiet, zarówno jako same w sobie, jak i jako modele dla produktów lub lokalizacji.

CHINY WPROWADZAJĄ ZEROWĄ POLITYKĘ COVID, ZNAK SŁABOŚCI XI JINPINGA, MÓWI BIAŁKO Z KWADRATU TIANANMEN

PRZECZYTAJ W APLIKACJI FOX NEWS

Zdjęcia kobiet, które są zbyt skąpo ubrane, zbyt sugestywnie pozowane lub zbyt seksualne, są usuwane z dostępnych stron internetowych w Chinach.

Inicjatywa rozprawi się również z powstającym gatunkiem filmów nagranych przez byłych skazanych, w których byli przestępcy omawiają swoje życie za kratkami.

Kobieta robi zdjęcia tancerce na rurze ćwiczącej na śniegu podczas opadów śniegu w Tianjin podczas imprezy promocyjnej dla członków Chińskiej Narodowej Drużyny Pole Dance i studentów tego sportu.

Kobieta robi zdjęcia tancerce na rurze ćwiczącej na śniegu podczas opadów śniegu w Tianjin podczas imprezy promocyjnej dla członków Chińskiej Narodowej Drużyny Pole Dance i studentów tego sportu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Bieżące wysiłki CCP w zakresie cyfrowego porządków nie są niczym nowym. Chiński rząd nadzorował serię kampanii mających na celu zwalczanie nieprzyzwoitości w Internecie, a także rozprawienie się z wystąpieniami politycznymi krytycznymi wobec reżimu.

Leave a Comment