Koniec prac nad Marvel’s Avengers — informator o grze

Zespół Crystal Dynamics ogłosił koniec prac nad grą Marvel’s Avengers, która będzie transmitowana na żywo. Wiadomość pojawia się dwa i pół roku po premierze gry jesienią 2020 roku. W tym czasie zespół programistów Marvel’s Avengers wydał 12 grywalnych bohaterów (w tym Spider-Mana dostępnego wyłącznie na PlayStation), pełny pakiet rozszerzeń Wakanda, kilka operacji skoncentrowanych na postaciach i kilka mniejszych elementów zawartości.

Aktualizacja 2.7, która pojawiła się 30 listopada 2022 r., Dodając Zimowego Żołnierza i Zagrożenie na poziomie Omega w Laboratorium Klonowania, była ostatnią nową zawartością Marvel’s Avengers. Firma Crystal Dynamics zaplanowała jedną ostateczną aktualizację tytułu, wersję 2.8, która pojawi się 31 marca 2023 r. Ta aktualizacja nie dodaje żadnej nowej zawartości (w tym dodatkowych elementów kosmetycznych). Zamiast tego nadaje aktualizacje ostatecznego salda i wyłącza rynek kosmetyczny.

Kiedy pojawi się ta aktualizacja, kredyty nie będą już dostępne do zakupu, a wszelkie pozostałe kredyty na kontach graczy zostaną zamienione na zasoby w grze, takie jak jednostki, odłamki, moduły ulepszeń, polycoron i klucze DNA. W wyniku zamknięcia rynku cały rynek gry, mapa wyzwań i zawartość kosmetyczna dostawy zostaną udostępnione bezpłatnie wszystkim graczom. Oznacza to, że od 31 marca wszystkie stroje, skórki, emotki i plakietki z tych źródeł będą bezpłatne dla wszystkich graczy.

Oficjalne wsparcie dla Marvel’s Avengers zakończy się całkowicie 30 września. Po tym czasie nadal można grać w trybie dla jednego i wielu graczy, ale Crystal Dynamics prawdopodobnie nie naprawi dodatkowych problemów z grą. W tym czasie gra zostanie również usunięta z cyfrowych witryn sklepowych. Marvel’s Avengers otrzymało średnie recenzje w momencie premiery, a wielu chwaliło zawartość dla jednego gracza. Jednak to powtarzalne tryby dla wielu graczy, liczne mikrotransakcje i powolne wprowadzanie przez zespół deweloperski nowej zawartości sprawiły, że wielu fanów nie było zadowolonych z tego tytułu.


Leave a Comment