Kontuzje NFL Conference Championship: Patrick Mahomes nie gra z powodu kontuzji kostki

W końcu stworzyliśmy naszą finałową czwórkę na sezon NFL 2022, a teraz nadszedł czas, aby zdecydować, które drużyny zagrają w Super Bowl LVII. The San Francisco 49ers, Orły z Filadelfii, Bengale z Cincinnati oraz Szefowie Kansas City wkracza w 21. tydzień sezonu, a wszystkie cztery drużyny zmagają się z kontuzjami.

Poniżej przedstawiamy raporty dotyczące kontuzji w środku tygodnia z niedzielnego meczu o mistrzostwo konferencji. Kto jest w? Kto wyszedł? Kto idzie w dobrym kierunku? To jest twój jeden punkt za wszystkie kontuzje w NFL.

Wszystko Kursy NFL Zakłady sportowe Via Caesars.

San Francisco 49ers w Philadelphia Eagles (-2,5)

W środę Eagles mieli krótką kontuzję. Prawy obrońca Lane Johnson był ograniczony w praktyce przez kontuzję pachwiny, podczas gdy obrońca Avonte Maddox wypadł z powodu problemu z palcem.

Raport kontuzji 49ers był bardziej obszerny, ponieważ linebacker Christian McCaffrey (łydka), linebacker Elijah Mitchell (pachwina) i rozgrywający Jimmy Garoppolo (kostka) nie trenowali w środę. Główny trener Kyle Shanahan powiedział w poniedziałek, że zarówno McCaffrey, jak i Mitchell byli dzień do dniai że spodziewa się, że ten pierwszy zagra w niedzielę. Szerokokątny Deebo Samuel i obrońca Ambry Thomas byli ograniczonymi uczestnikami z kontuzjami kostki, podczas gdy defensywny obrońca Charles Omenihu był ograniczony przez ukośny problem.

Cincinnati Bengals (-1) w Kansas City Chiefs

Dla Bengals ofensywny obrońca Alex Cappa (kostka) i lewy obrońca Jonah Williams (kolano) nie trenowali w środę. Obaj gracze byli nieaktywni podczas wygranej w rundzie dywizji Rachunki Buffalo. Liniowy obrońca Joe Bachie (stopa) i obrońca Tre Flowers (ścięgno podkolanowe) byli ograniczeni. Ted Karras został również wymieniony w raporcie kontuzji z kontuzją kolana, ale był pełnoprawnym uczestnikiem.

W tym tygodniu wszystkie oczy skierowane są na gwiazdę rozgrywającego Patricka Mahomesa, który podczas meczu doznał poważnego skręcenia kostki. Jaguary z Jacksonville w sobotę. Co jest dobrą wiadomością dla fanów Chiefs, Mahomes był pełnoprawnym uczestnikiem na środowym treningu. Chiefs running back Jerick McKinnon był również pełnoprawnym uczestnikiem z problemem kostki, a linebacker Willie Gay Jr. był pełnoprawnym uczestnikiem z kontuzją palca. Szerokokątny Mecole Hardman był jedynym Chiefs, który miał utrudnione treningi w środę, ponieważ był ograniczonym uczestnikiem z kontuzją miednicy.

Leave a Comment