Kowboje vs. Najważniejsze informacje Buccaneers: Dak, Dallas dominuje w Brady, Tampa awansuje

Runda z dziką kartą NFL play-offy zakończyły się w poniedziałek Dak Prescott oraz Kowboje z Dallas dominujący Toma Brady’ego oraz Buccaneers z Tampa Baywygrał 31-14.

Prescott osiągnął najlepszy w karierze występ w play-offach i zdobył zwycięstwo. Rzucił cztery przyłożenia i rzucił się na kolejne, podając na 305 jardów.

W międzyczasie Brady i ofensywa Buccaneers walczyli całą noc, aby ruszyć. Byli wykluczeni aż do ostatniej gry trzeciej kwarty, kiedy Brady wykonał zaledwie 35 z 66 podań na 351 jardów i dwa przyłożenia, a także rzucił kosztowne przechwycenie w strefie punktowej pod koniec pierwszej połowy.

Kowboje robią krok do przodu, aby odebrać San Francisco 49ers w rundzie dywizji (niedziela, 18:30 ET na FOX).

Oto najlepsze sztuki!

Dallas Cowboys 31, Tampa Bay Buccaneers 14

Torba dla dużego chłopca

Błąd Vita wyprowadził Thunder na trzecie miejsce, zwalniając Prescotta, co zmusiło Cowboys do drugiego z rzędu 3-and-out, aby otworzyć mecz.

Kowboje zdobywają pierwsze punkty

Po tym, jak obie drużyny wyszły 3-i-out po swoich pierwszych dwóch posiadłościach, Dallas w końcu wprawił piłkę w ruch w trzecim. Jakaś gra Michaela Gallupa oraz Tony’ego Pollardawraz z nierówną karą za podaniem doprowadziło Prescotta do 22-jardowego podania TD Daltona Schultza.

Późniejszy PAT nie trafił jednak, utrzymując Dallas na początku 6-0.

Biegnący Rachaad

Rachel White wykonał wiele przechwytów z wyskoku, aby pomóc Bucs w końcu zdobyć pierwsze uderzenie w trzecim okrążeniu.

Toma Mahomesa?

45-letni QB zagrał niezapomnianą grę Szefowie Kansas City gwiazda, która łączy Chrisa Godwina na podaniu z szufelką do biegu, aby uzyskać 11 jardów.

Brady’ego Kearse’a

Chwilę po rozpoczęciu transmisji, grafika, która wspominała, że ​​Brady nie rzucił przechwytu w czerwonej strefie od czasu dołączenia do Buccaneers w 2020 roku, rzucił przechwycenie. Brady dokonał wyboru Jayrona Kearse’a w polu punktowym, kiedy wydawał się próbować wyrzucić piłkę poza boisko.

Atak Daka

Na czwartym miejscu z linii 1 jarda Prescott sam trzymał piłkę po fałszywym przekazaniu i wbiegł do strefy końcowej.

Jednakże, Bretta Mahera ponownie przegapił PAT, utrzymując Cowboys na prowadzeniu 12-0 na nieco ponad sześć minut przed końcem drugiej kwarty.

Dak umieszcza to wszystko w trzecim

Prescott, który potrzebował sześciu jardów na pierwszą jazdę, wdrapał się i wziął 10 jardów, aby utrzymać ruch Kowbojów w późnej pierwszej połowie.

Dak do Daltona za 3. niszczyciela czołgów Dallas

Cowboys kontrolowali całą pierwszą połowę, a Prescott ponownie znalazł Schultza w strefie końcowej po rzucie z gry z 11 jardów.

Jedyną rzeczą, której nie kontrolowali, było odbijanie. Maher spudłował w trzecim PAT, utrzymując Cowboys na prowadzeniu 18-0 tuż przed przerwą.

do oceny Gallupa

Cowboys strzelili ponownie, zdobywając cztery punkty z rzędu, zdobywając pierwsze posiadanie w drugiej połowie. Prescott znalazł Gallupa w tylnej części strefy końcowej po trzecie podanie przyłożenia. Gallup wydawał się bliski wyjścia poza boisko, ale powtórka potwierdziła jego złapanie.

Ale Maher przegapił swój czwarty PAT tego wieczoru, utrzymując wynik 24-0 po grze za trzy punkty na około 10 minut przed końcem trzeciej kwarty.

Bucs w końcu zdobywa bramkę

Brady znalazł coś, co mogło być ostatnim meczem NFL dla obu graczy Juliusza Jonesa wokół krawędzi strefy końcowej, aby uzyskać przyłożenie i ostatecznie wprowadzić Buccaneers na szachownicę. Tampa nie był w stanie przekonwertować na dwupunktową konwersję, utrzymując 24-6 pod koniec trzeciej kwarty.

Dallas traci czwartą pozycję… i zdobywa punkty

Ponieważ Maher walczył o zdobycie PAT, Cowboys nazwali to czwartym i czwartym z 18-jardowej linii Buccaneers. Decyzja się opłaciła, a potem trochę, jak stwierdził Prescott Baranek CeeDee szeroko otwarte na wynik.

Aha, i tym razem Maher wykonał PAT, aby była to gra 31-6.

Bucs zdobywa późny wynik

Brady stwierdził, że chce zachować szacunek Jak Brat za dotknięcie palcem tuż przed dwuminutowym ostrzeżeniem. On też się łączył Mike’a Evansa za dwupunktową konwersję, która dała wynik 31:14.