Krytykom Dungeons And Dragons udało się „BoycottDNDMovie” zdobyć popularność w sieci

Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei
Zdjęcie: Pierwszy priorytet

Od kilku miesięcy na całym świecie krąży poważna kontrowersja Lochy i smokijak zaczęli fani usłyszeć ryk D&D twórca Wizards Of The Coast (który sam jest własnością Hasbro) o przyszłych zmianach w grach Otwórz grę Licencjaobszerny dokument, który umożliwia zewnętrznym wydawcom korzystanie z elementów Lochy i smoki księgi zasad – takie jak klasy, zaklęcia i potwory, a także podstawowe zasady gry, takie jak rzucanie 20-ściennymi kostkami w celu rozstrzygania ataków lub przeprowadzania testów umiejętności – dla własnej zawartości.

(Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat OGL, odsyłamy Cię do naszych kolegów pod adresem io9którzy odnieśli się do tematu i narastającej wokół niego burzy, w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ostateczny wynik oryginalnej licencjiale był przyjazd ogromna liczba nowych systemów tabel i kampanii, które zostały użyte D&D jako odskocznia – zwiększenie prestiżu i zysku, z systemu domowego, jednocześnie zachęcając do dalszej kreatywności. Postrzegane zagrożenia dla tych systemów, takie jak niezwykle popularne Pionier, jest dużą częścią gniewu, który tu gra.)

Plotki (motywowane ujawnionymi dokumentami) że OGL może zostać uchylona lub znacząco zmieniona w najbliższej przyszłości wydali już wiele przeprosin od WoTC, jak również rzeczywistych konsekwencji finansowych zgłasza to użytkowników anulowało subskrypcje online firmy D&D dalej serwis w odpowiedzi na dotporty. A dzisiaj wściekłym użytkownikom udało się przynajmniej na jakiś czas zapanować nad hasztagiem #BoycottDNDMovie na Twitterze.

powiedział D&D film jest oczywiście Honor wśród złodziei, nadchodzący film o napadzie z Chrisem Pine w roli głównej, który Hasbro et. al prawdopodobnie mam nadzieję użyć do mycia smaku ostatni Akcja na żywo Lochy i smoki Film z ust wszystkich. (I stworzyć markę, która podobno stała się bardzo dużą częścią zysków firmy zabawkarskiej.) Krytycy firmy są widocznie celowanie w film ponieważ są prawie pewni, że to najlepszy sposób, aby zarząd Hasbro wyglądał na niekompetentnego w oczach inwestorów, identyfikując to jako słaby punkt w poście firmy.

Podobnie jak w przypadku wszystkich takich trendów, nie jest jasne, ile prawdziwej energii kryje się za bojkotem filmu, którego premiera jest obecnie planowana na 31 marca.. Ale Czarodzieje z Wybrzeża zrobił wydać dziś kilka oświadczeń, w tym dawno przepraszam Lochy i smoki producentem wykonawczym jest Kyle Brinklód Weszliśmy na Twittera w nadziei na obalenie plotek, że firma od lat ignoruje opinie graczy. Więc ktoś wyraźnie zwraca uwagę, nawet jeśli nie jest jasne, czym ostatecznie stanie się ruch protestacyjny. (Szczerze mówiąc, WNie mogę się doczekać, kiedy Pine i jego współpracownicy zadają pytania o wszystkich ten film podczas złomowania; Uwielbiam wywiad z celebrytą z objaśniającymi przypisami).

Leave a Comment